Презентація Anglia Ruskin University (Велика Британія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, Anglia Ruskin University представить свої програми

Презентація Anglia Ruskin University (Велика Британія) в Києві

Anglia Ruskin University був заснований в 1858 році. Зараз в університеті навчаються 25 тисяч студентів, з них 20% - студенти з-за кордону. Університету належать два кампуса - в Кембриджі і в Челмсфорді. Обидва міста знаходяться у годині їзди від Лондона.

Згідно з результатами щорічного опитування іноземних студентів International Student Barometer, у 2008 році Anglia Ruskin University потрапив до десятки кращих університетів Великої Британії завдяки програмі Welcome, Arrival and Orientation.

В університеті існують такі програми: підготовчий доуніверситетський курс і вивчення англійської мови, бакалаврські програми, розраховані на три роки навчання, а також магістерські програми, розраховані на один рік навчання.

Anglia Ruskin University також пропонує стипендії для іноземних студентів.

Детальніше про програми навчання в Anglia Ruskin University ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів