Школа-пансіон Columbia International College (Канада)

Школа-пансіон Columbia International College (Канада) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Школа-пансіон Columbia International College (Канада)

Columbia International College - найбільша в Канаді приватна школа-пансіон. Школа акредитована Міністерством освіти Онтаріо в 1979 році. Тут навчаються 1600 студентів з 70 країн світу. У складі школи - три резиденції, окремі для студентів і студенток, а також великий навчальний літній та зимовий табір.

Школа також є офіційним центром тестування TOEFL, IELTS, MELAB (Michigan English Language Assessment Battery) і CAEL (Council for Adult and Experiential Learning).

Також, у школі є можливість пройти довузівську підготовку (12-й клас), закінчити середню школу (з 9-го по 12-й клас), вчитися у молодшій середній школі (7-й і 8-й класи).

Вступити до школи можна шість разів на рік - у січні, березні, травні, серпні, жовтні та липні (на курс ESL - English Language Studies тривалістю п'ять місяців).

Програма ESL пропонується для студентів усіх рівнів підготовки. Студенти під час навчання отримують навички критичного аналізу, дослідження, складання доповідей та презентацій, що необхідно для успішного навчання в західних університетах.

Система академічної підтримки школи забезпечує додаткову допомогу після занять у школі та у вихідні дні.

Робота студента протягом семестру складає 70% від підсумкової оцінки за предмет, а іспит - усього лише 30%. Такий підхід сприяє глибокому вивченню предмета та не робить упор на іспит.

Докладніше про програмами навчання в Columbia International College ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
05.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів