Британська вища школа дизайну (Росія)

Британська вища школа дизайну (Росія) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Британська вища школа дизайну (Росія)

Британська вища школа дизайну працює в тісному партнерстві з факультетом творчих і культурних індустрій Університету Хартфордшира (Велика Британія) і спеціалізується на професійній освіті у творчих галузях.

Школа формує та розвиває висококласний викладацький колектив, розшукуючи по всьому світу фахівців, здатних забезпечити високий рівень академічної якості.

Адміністрація та викладачі Школи дуже уважно ставляться до рівня вступників, прагнучи вибрати найбільш гідних, при цьому сприяючи розвитку атмосфери суперництва та здорової конкуренції.

Сьогодні Британська вища школа дизайну успішно розвиває два основних напрямки підготовки дизайнерських кадрів.

У першу чергу це британські програми вищої освіти, на яких студенти протягом декількох років здобувають підготовку на рівні світових стандартів якості. Згодом випускники можуть продовжити навчання у Великій Британії.

До таких програм відносяться: графічний дизайн та ілюстрування; дизайн одягу; дизайн інтер'єру; промисловий дизайн і сучасне мистецтво.

Інший напрямок освітньої діяльності Школи - програми додаткової освіти тривалістю від року до двох років, призначені для перекваліфікації та професійного розвитку за спеціальностями: графічний дизайн, дизайн інтер'єру, дизайн одягу, малюнок, візуальні комунікації, дизайн в інтерактивному середовищі, ілюстрація, дизайн періодичних видань, шрифт і типографіка, дизайн-менеджмент тощо.

Крім того, при Школі успішно функціонують короткострокові літні курси за наступними напрямками: графічний дизайн і візуальні комунікації, інтерактивний дизайн і нові медіа, дизайн-менеджмент, ілюстрація, бізнес в індустрії дизайну інтер'єрів.

Докладніше про програми навчання в Британській вищій школі дизайну ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
24.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів