Seneca College (Канада)

Seneca College (Канада) візьме участь у X Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в Києві

Seneca College (Канада)

Seneca College - це великий навчальний заклад Канади. 100 тисяч студентів навчаються у восьми головних університетських містечках, розташованих на території Торонто. Тут також здобувають освіту понад 3000 іноземних студентів з 95 країн.

Seneca College пропонує сучасну форму навчання з висококваліфікованими і відданими справі професорами.

Тут можна отримати дипломи за 150 спеціальностями. Під час навчання можна також отримати досвід роботи в рамках навчальної програми, працюючи неповний робочий день в позаурочний час.

Нещодавні дослідження, проведені урядом, показали, що більш ніж 94.3% роботодавців дуже задоволені рівнем знань випускників коледжу. Більше того, коледж встановив партнерські зв'язки з іншими університетами світу, що дозволяють випускникам коледжу продовжити навчання в університетах Канади, Сполучених Штатів Америки, Австралії та інших країн.

Прийом студентів здійснюється у вересні, січні та травні. Для вступу до коледжу, студент повинен мати диплом про закінчення середньої школи і його офіційний переклад англійською мовою. Необхідно також надати результат міжнародного тесту ТOEFL/IELTS. Претенденти, результати ТOEFL/IELTS яких не відповідають вимогам, можуть бути прийняті умовно. У коледжі таким студентам пропонуються курси англійської як другої мови.

Іноземні студенти коледжу отримують безкоштовну медичну страховку, безкоштовне репетиторство з кожного предмету (включеного до їхньої академічної програми), безкоштовний проїзд з аеропорту до місця навчання, а також вони можуть скористатися послугами консультантів, які працюють виключно з іноземними студентами.

Розуміючи як студентам важко далеко від дому, коледж проводить спеціальний курс для пом'якшення "культурного шоку". Він зазвичай проводиться за один-два тижні до початку навчальних занять і триває приблизно 5 днів.

Докладніше про програми навчання в Seneca Colleg ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 15 до 17 листопада 2012 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Докладну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
24.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів