Blue Mountains International Hotel Management School (Австралія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", Blue Mountains International Hotel Management School представить свої програми навчання

Blue Mountains International Hotel Management School (Австралія)

Школа готельного, туристичного та ресторанного менеджменту Blue Mountains International Hotel Management School розташована в невеликому містечку Леура в гірській частині Австралії. Навчальний заклад був заснований в 1991 році та нині є одним з найпрестижніших в Австралії.

Blue Mountains - найвідоміша територія Австралії, з чудовими гірськими пейзажами і чудовою природою, і є ідеальним місцем для школи готельного менеджменту.

Тут розташовані відомі в Австралії туристичні бази відпочинку. Містечко Леура розташоване неподалік від Сіднея.

Навчання та проживання студентів організовані на базі кампуса. Кампус нагадує собою готель, що дозволяє студентам вчитися на конкретних ситуаціях в реальних умовах готелю. Готель стає навчальною аудиторією, а навчальна аудиторія - готелем. Студенти грають роль гостей, обслуговуючого персоналу, менеджерів гостинці, розвиваючи навички роботи в даній сфері.

У Blue Mountains International Hotel Management School пропонуються програми бакалаврату та магістратури.

Спеціальності: Bachelor of Business (International Event Management), Bachelor of Business (International Hotel Management), Bachelor of Business (International Hotel & Resort Management), Master of Hotel Management.

Набір студентів здійснюється два рази на рік: у серпні та січні.

Детальніше про програми та особливості навчання в Blue Mountains International Hotel Management School ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого в Києві і 12 лютого в Запоріжжі.

11 лютого 2012 в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7. Час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12 лютого 2012 в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135. Час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
02.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів