Nuova Academia Di Belli Arti (Італія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", Nuova Academia Di Belli Arti представить свої програми навчання

Nuova Academia Di Belli Arti (Італія)

Nuova Academia Di Belli Arti (NABA) - порівняно молода академія мистецтв і дизайну, заснована в 1980 році. Тут можна вивчати графіку, медіа дизайн, дизайн модного одягу і текстилю, дизайн театральних декорацій.

За час своєї діяльності академія накопичила солідний досвід роботи. Викладачами школи є практикуючі художники і дизайнери, які мають у Мілані, де і розташована академія, свої підприємства. Це поєднання теорії та досвіду дозволяє академії готувати гарних професіоналів в різних областях дизайну.

NABA входить до Європейської ліги інститутів мистецтв (European League of Institutes of the Arts) і до Міжнародної ради деканів факультетів мистецтв (International Council of Fine Arts Deans), що об'єднує 800 спеціалізованих навчальних закладів по всьому світу.

У NABA пропонуються програми бакалаврату, магістратури, а також літні програми.

Тривалість навчання на бакалаврських програмах - три роки. Вартість навчання 15 000 євро в рік. Тривалість навчання на магістерських програмах - 2 роки. Вартість навчання 24 000 євро в рік.

Влітку Domus Academy організовує короткострокові курси, присвячені останнім тенденціям в індустрії дизайну та моди.

Детальніше про програми та особливості навчання в Nuova Academia Di Belli Arti ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого у Києві та 12-го лютого в Запоріжжі.

11-го лютого 2012 р. в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12-го лютого 2012 р. в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
01.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів