Domus Academy (Італія)

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", Domus Academy представить свої програми навчання

Domus Academy (Італія)

Domus Academy - один з найбільш престижних італійських навчальних закладів, що пропонують отримати другу вищу освіту в сфері моди та дизайну.

Академія заснована в Мілані в 1982 році як відкритий проект, що покликаний об'єднати італійський дизайн й індустрію моди.

Постійні дослідження естетики споживання, творчого процесу та останніх змін в світі дизайну та моди дозволили Domus Academy створити спеціалізовані післядипломні програми, що відповідають вимогам міжнародного ринку.

Усі магістерські курси академії акредитовані University of Wales (Велика Британія). Це дозволяє студентам після закінчення програми отримати подвійний диплом - італійський і британський.

Академія входить до складу асоціації зарубіжних університетів Laureate International Universities, що об'єднує провідні вузи в 21 країні.

Domus Academy пропонує тільки магістерські програми для фахівців в області дизайну, моди, архітектури, маркетингу, менеджменту. Тривалість навчання на магістерських програмах: 12 місяців.

Увазі вступників пропонуються такі спеціальності: дизайн аксесуарів, бізнес у сфері дизайну, дизайн автомобілів, дизайн одягу, менеджмент у сфері моди, маркетинг у сфері люксових товарів і послуг, дизайн інтер'єру тощо.

Початок навчання: вересень або січень, в залежності від програми. Мова навчання: англійська, італійська.

Вартість навчання на програмах: 23 595 євро.

В Domus Academy також пропонуються літні короткострокові програми підвищення кваліфікації - короткі курси в сфері дизайну та моди, що висвітлюють останні тенденції в цій індустрії. Більшість таких програм розрахована на фахівців у цій галузі, але є й курси для тих, хто просто цікавиться дизайном та індустрією моди.

Основні напрямки літніх курсів: дизайн, мода, графічний дизайн, театральне мистецтво, образотворче мистецтво, медіа дизайн.

Вартість навчання: 1480 євро - за 2 тижні, 2350 євро - за 3 тижні, 3500 євро - за 4 тижні.

Детальніше про програми та особливості навчання в Domus Academy ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", що відбудеться 11-го лютого в Києві та 12-го лютого в Запоріжжі.

11-го лютого 2012 р. в Києві, готель "Прем'єр Палас", бульвар Т. Шевченка 5-7, час роботи виставки: з 11:00 до 17:00.

12-го лютого 2012 р. в Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135, час роботи виставки: з 10:00 до 17:00.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агентство академічного консалтингу Домар Тревел Ед’юкейшен.

Детальну інформацію про проведення виставки можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
01.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів