Osvita.ua Освіта за кордоном Виставки UIEF 2012 Університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education
Університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education

Під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2012", університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education презентують програми навчання

Університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education

Кар’єра у сфері готельного та ресторанного менеджменту вважається однією з найперспективніших. Щороку у світі відкриваються тисячі готелів, що створює близько десяти тисяч нових робочих місць. У зв’язку з проведенням Євро-2012 в Україні значно зріс інтерес до отримання освіти у цій сфері, про що свідчить зростання попиту на програми профільних університетів.

Вперше на виставці "Освіта за кордоном - UIEF 2012" та вперше в Україні, університети групи шкіл готельного та ресторанного менеджменту Laureate Hospitality Education, будуть представлені у повному складі.

Відвідувачі виставки, які цікавляться навчанням за спеціальністю у сфері готельного та ресторанного менеджменту, туризму та організації святкових подій матимуть змогу зустрітися з регіональними директорами навчальних закладів та отримати інформацію про умови навчання, вступу та працевлаштування після здобуття освіти.

На виставці будуть представлені наступні університети групи LAURЕATE:

  • Glion Institute of Higher Education, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
  • Les Roches International School of Hotel Management, Іспанія – 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Іспанії;
  • Les Roches Jin Jiang International School of Hotel Management, Китай - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Китаю;
  • Kendall College, США - 3 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту США;
  • Blue Mountains International Hotel Management School, Австралія - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Австралії.

Університети пропонують навчання на бакалаврських і магістерських програмах, а також на програмах післядипломної підготовки для тих студентів, хто вже здобув вищу освіту в іншій сфері.

Тривалість навчання: від 1 року до 4 років, в залежності від програми університету.

Підготовка здійснюється за напрямами готельного, ресторанного, туристичного менеджменту, кулінарії, менеджменту організації подій та спортивного менеджменту.

Навчальна програма складається з академічних семестрів, а також включає практику за спеціальністю. Ще під час навчання студенти мають можливість отримати досвід роботи у найкращих готелях та компаніях.

Після завершення навчання студенти отримують диплом вищого навчального закладу - ступінь бакалавра чи магістра.

Детальніше про програми та особливості навчання в університетах готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education ви зможете дізнатися під час проведення VIII міжнародної виставки "Освіта за кордоном – UIEF 2012", що відбудеться 11 лютого у Києві та 12 у Запоріжжі.

11 лютого 2012 року у Києві, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7.

12 лютого 2012 року у Запоріжжі, готель "Інтурист", проспект Леніна 135.

Офіційним організатором виставки Ukrainian International Educational Fair-2012 є Агенція академічного консалтингу Домар Тревел Ед'юкейшен.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за тел.: (044) 425-40-45 або на офіційному сайті компанії-організатора.

Освіта.ua
31.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!