Catholic University of San Antonio (Іспанія)

Представники іспанського Catholic University of San Antonio (UCAM) відвідають Україну в рамках проведення виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києв

Catholic University of San Antonio (Іспанія)

Іспанський Католицький університет Сан Антоніо представить свої освітні програми під час проведення спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Католицький університет Сан Антоніо (UCAM) пропонує 24 бакалаврських, 35 магістерських програм, а також 17 програм докторантури. Сьогодні кількість студентів в університеті становить близько 10 тисяч осіб.

UCAM тісно співпрацює з різними компаніями, завдяки чому до навчальних програм вносяться динамічні зміни, відповідні потребам ринку, а студенти проходять практику в крупних національних і міжнародних організаціях.

Університет має близько 150-ти відомих партнерів серед провідних коледжів і університетів світу з якими розвиває програми академічного обміну студентів.

Інформацію про діяльність університету, а також програми підготовки ви зможете отримати під час індивідуальних консультацій, які відбудуться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів