Bodwell High School (Канада)

Канадська школа Bodwell High School відвідає Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", яка відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Bodwell High School (Канада)

Канадська приватна школа-пансіон Bodwell High School презентує свої навчальні програми та умови навчання для українців під час спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Bodwell High School це приватна школа-пансіон, що пропонує навчання для школярів від 8 до 12 класу, а також підготовку учнів для вступу до університетів. Школа була заснована в 1991 році та розташована у мальовничому районі Ванкувера в провінції Британська Колумбія. Школа зареєстрована та контролюється Міністерством освіти провінції і є визнаним лідером серед канадських шкіл.

У Bodwell High School навчаються як канадські учні, так і школярі з-за кордону. Після закінчення 12 класу учні отримують атестат про середню освіту провінції Британська Колумбія Dogwood Diploma.

Високий показник (97%) зарахувань випускників школи до престижних університетів свідчить про якість навчання у школі, значна кількість учнів також отримують вступні стипендії від університетів за видатні академічні досягнення.

Для всіх іноземних учнів, які недостатньо володіють англійською, пропонується програма підготовки з англійської мови ESL.

Курс середньої школі (8-9 класи) розрахований для загальноосвітньої шкільної програми згідно вимог провінції Британська Колумбія, серед обов’язкових предметів природничі науки, іноземні мови, гуманітарні науки, а також мистецтво, спорт і розвиток лідерських якостей.

Курс старшої школи (10-12 класи) включє обов’язкові предмети та предмети на вибір. Шкільні консультанти надають допомогу учням у формуванні їх навчального плану відповідно до вступних вимог університетів. Учні старшої школи мають можливість здобувати освіту за програмою Advanced Placement (АР) – вивчення предметів з майбутньої університетської програми в межах шкільної програми. Успішні результати з предметів АР зараховуються до університетського навчального плану студента.

Окрім основних занять значна увага надається позакласним заходам, що сприяють розвитку учнів – відвідування концертів і театрів, освітні екскурсії, спортивні змагання. Щодня після уроків учні залучені до різноманітних заходів, які розвивають в них почуття відповідальності та лідерства.

Випускники Bodwell High School вступають до відомих університетів Канади, Сполучених Штатів та інших країн, зокрема до Университету Торонто, Университету Британської Колумбії, Університету МакГілл, Австралійського національного університет, Державного університету Пенсильванії тощо.

Дізнатись про навчальні програми, умови вступу та навчання у школі Bodwell High School можна під час проведення виставки, що організована освітньою агенцією "А-пріорі".

Виставка "Освіта за кордоном" відбудеться 1 березня в Одесі. Адреса: проспект Олександрівський 12, готель "Александровский".

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів>>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів