Vistula University (Польща)

Vistula University під час проведення виставки "Освіта за кордоном" презентує власні навчальні програми та надасть можливість абітурієнтам отримати знижки на навчання

Vistula University (Польща)

Vistula University це приватний університет у Варшаві, що заснований спілкою бізнесменів. Управління університетом здійснює колишній керівник Національного банку.

На сьогоднішній день в університеті здобувають освіту близько шести тисяч студентів.

Vistula University має партнерські зв’язки з більш ніж 200 вузами світу та бере активну участь у програмі обміну студентами Erasmus Mundus. Vistula University також є одиним з лідерів серед польських університетів за кількістю іноземних студентів. В університеті навчаються студенти з більш ніж 50 країн.

Випускникам шкіл та коледжів Vistula University пропонує отримати диплом бакалавра (з терміном навчання - 3 роки) англійською або польською мовами за наступними спеціальностями: економіка (бухгалтерський облік, фінанси, міжнародний бізнес і торгівля), інформатика (Інтернет-технології, комп’ютерні системи управління), міжнародні відносини (дипломатія, міжнародні економічні відносини), філологія, туризм (готельний та ресторанний менеджмент).

Студентам, які вже мають диплом бакалавра, Vistula University пропонує отримати магістерський диплом (з терміном навчання - 2 роки) європейського зразка польською або англійською мовами за наступними напрямками підготовки: міжнародний бізнес та торгівля, міжнародні фінанси та банківська справа, економіка в сфері туризму та рекреаційного бізнесу, Інтернет-технології в бізнесі, фінанси та податки.

Навчання в університеті розпочинається двічі на рік – у жовтні та лютому, тож, у студент є можливість обрати зручну дату вступу.

З усіх інших європейських країн Польща пропонує найбільш бюджетний варіант здобуття вищої освіти та проживання для українських абітурієнтів.

Вартість навчання - від 1050 до1275 євро на рік на програмах навчання польською мовою, навчання на англомовному відділенні коштуватиме від 2500 до 2800 євро на рік.

Під час проведення виставки зацікавлені абітурієнти матимуть можливість дізнатися про програми підготовки в Vistula University, а також взяти участь у конкурсі бізнес-проектів на тему "Моя ідея успішного бізнесу" ("My Idea of Successful Business").

За результатами конкурсу 20 переможців отримають знижки на навчання у Vistula University у розмірі 10%. Окрім знижки на навчання, переможці конкурсу зможуть отримати цінні призи – iPad 2 або смартфон.

Виставка "Освіта за кордоном" відбудеться у трьох найбільших містах України: Одесі, Києві та Донецьку.

  • Одеса - 14 березня, готель "Лондонская", Приморський бульвар 11. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Київ - 16 березня, готель "Рив’єра", ст. м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.
  • Донецьк - 17 березня, готель "Рамада", бульвар Шевченко 20. Час проведення з 13.00 до 17.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
06.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів