London School of Business and Finance (Велика Британія, Канада)

16 березня у Києві в рамках виставки "Освіта за кордоном" Лондонська Школа Бізнесу і Фінансів проводить презентацію освітніх програм з вищої освіти у Великій Британії та Канаді

London School of Business and Finance (Велика Британія, Канада)

London School of Business and Finance (LSBF) - відома британська бізнес-школа, що надає можливість отримати одночасно ступінь магістра бізнес-управління (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері (Велика Британія), Торонто (Канада).

Бізнес-школа працює за підтримки члена королівської родини Великої Британії - принца Майкла Кентського, завдяки якому було створено фонд. Кошти з цього фонду виділяються на стипендії та гранти, що частково покривають вартість навчання у LSBF.

LSBF пропонує різноманітні програми: МВА, магістерські програми, підготовка до магістратури, бакалаврські програми, довузівські підготовчі програми, кваліфікаційні програми (АССА, СІМА тощо), короткострокові бізнес-програми, програми з моди та дизайну, мовні курси.

Не пропустіть унікальну можливість прослухати презентацію всесвітньо відомої бізнес-школи з перших вуст, а також поставити питання щодо умов зарахування, програм, їх вартості тощо.

В рамках виставки Лондонська школа бізнесу і фінансів оголошує гарантовану часткову стипендію на програму MBA on-line для відвідувачів виставки, що заповнять стипендіальну форму, при умові їх задоволення вступних вимог до навчального закладу (досвід роботи не вимагається). Вартість програми для українських студентів з урахуванням стипендії складає 6750 англійських фунтів за весь період навчання.

Часткова стипендія також пропонується бажаючим отримати диплом магістра у сфері фінансів (6550 англійських фунтів) та маркетингу (6250 англійських фунтів) дистанційно.

При умові реєстрації на виставці, заповнення стипендіальної анкети та задоволення вступних вимог, усі кандидати гарантовано отримають знижку на навчання.

Додаткові документи на програму (такі як диплом бакалавра, результат екзамену TOEFL або IELTS 6,5, рекомендаційні листи) можна доносити до 1 червня 2012 р.

Більш детальну інформацію про London School of Business and Finance та пропоновані програми ви зможете отримати під час презентації в рамках проведення виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 16 березня у Києві за адресою: готель "Рив’єра", м. Поштова площа, вул. Сагайдачного 15. Час проведення з 16.00 до 20.00.

Організатор виставки: освітня агенція "А-пріорі".

On-line реєстрація відвідувачів відбувається на сайті організаторів.

Детальна інформація щодо проведення виставки за тел.: (044) 221- 78- 99, (097) 493-93-05, (093) 073-10-14.

Освіта.ua
05.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів