Osvita.ua Освіта за кордоном Освітні програми Чеський центр (Київ)
Чеський центр (Київ)

Управління чеських центрів, що є складовою частиною Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, було засновано у 1996 році. На сьогодні Управління координує діяльність 22 Чеських центрів у тому числі у Києві

Чеський центр (Київ)

Чеський центр, як додаткова ланка дипломатичних установ, всебічно репрезентує Чеську Республіку в Україні

Діяльність Чеського центру обумовлена угодами, в тому числі й міжурядовими, і спрямована на широкі верстви населення України. Основні напрями діяльності Центру: культура, освіта.

Важливою частиною діяльності Чеського центру є підтримка культури, яка, проте, не обмежується традиційними напрямами: музика, кіно, театр чи образотворче мистецтво.

Чеський центр спрямовує свою діяльність на підтримку акцій, які створюватимуть цілісне уявлення про Чеську Республіку як про країну, що прагне до інтеграції з найрозвинутішими країнами світу.

В цьому сенсі важлива роль належатиме таким комбінованим проектам, як, наприклад, Чеські дні, регіональні презентації, перегляди найкращих зразків чеського мистецтва тощо.

Чеський центр у Києві виходить із принципу, що добра взаємна поінформованість сприятиме розвиткові дружніх стосунків між громадянами, організаціями та господарськими суб’єктами обох країн і є важливим моментом у створенні добрих стосунків на міждержавному рівні.

Про діяльність та заходи Чеського центру у Києві можна дізнатися на сторінці: www.czechcentres.cz/kiev.

Освіта.ua
30.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!