Osvita.ua Освіта за кордоном Освітні програми Програма обміну для вчителів Teacher's Scheme (Велика Британія)
Програма обміну для вчителів Teacher's Scheme (Велика Британія)

UK Border Agency спільно з асоціацією британських коледжів HMC Projects (Headmasters 'and Headmistresses' Conference) пропонує українським викладачам програму обміну

Програма обміну для вчителів Teacher's Scheme (Велика Британія)

Мета програми - дати іноземним вчителям уявлення про філософію освіти в незалежних школах Великої Британії, допомогти їм зрозуміти британський спосіб життя та покращити рівень володіння англійською мовою.

Найбільш затребувані спеціальності - математика, інформаційні технології, дизайн, музика, малювання, фізичне виховання. Викладачі англійської мови також запрошуються до участі в програмі, проте бажано, щоб такі вчителі мали супутню спеціальність.

Викладачі, які бажають взяти участь у програмі обміну, мають надати пакет документів, а саме: копія диплома про вищу освіту, два рекомендаційні листи і лист від апліканта, чому він вирішив взяти участь у програмі і що він розраховує почерпнути з цього досвіду.

Кандидати, які відповідають вимогам програми, запрошуються на індивідуальне інтерв'ю з представником HMC Projects, яке проводиться в період з січня по березень кожного року. Остаточні результати повідомляють у квітні-травні кожного року.

У вересні для фіналістів відбору проводиться орієнтаційний курс в Fitzwilliam College (Cambridge).

Викладачі, які приїжджають за обміном до Великої Британії, викладають 10 годин на тиждень, замінюють вчителів зі свого предмета або займаються з учнями в малих групах 10 годин на тиждень, виконують ряд обов'язків у шкільній раді та ведуть деякі позашкільні заходи 4 години на тиждень.

Протягом усього періоду перебування у Великій Британії учасники програми отримують мінімальну заробітну плату британського викладача. Переліт, проживання на кампусі відповідного навчального закладу, харчування і медична страховка оплачуються за рахунок апліканта.

Більш детальну інформацію про програму обміну викладачів Teacher's Scheme ви можете отримати на сайті асоціації британських коледжів HMC Projects за посиланням http://hmc.org.uk/projects/teacher.htm.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!