Osvita.ua Освіта за кордоном Освітні програми Стипендіальна програма Меморіального фонду Джона Сміта (Великобританія)
Стипендіальна програма Меморіального фонду Джона Сміта (Великобританія)

British Council від імені фонду Джона Сміта пропонує українцям у віці від 25 до 40 років взяти участь у стипендіальній програмі стажування у Великій Британії

Стипендіальна програма Меморіального фонду Джона Сміта (Великобританія)

Формат програми розрахований на чотири тижні й включає вступний курс в Единбурзі, Шотландія; інтенсивний двотижневий курс в галузі політичних процесів держав розвиненої демократії; серію обговорень та зустрічей з професорами вищих навчальних закладів та адвокатами з метою продемонструвати, як формується і проводиться державна політика; проекцію придбаних знань на власну країну; восьмиденне індивідуальне стажування в ряді державних і громадських організацій Великої Британії.

Усі витрати по участі в програмі стажування фінансуються організаторами.

Метою програми є зміцнення та розширення розуміння демократичного процесу шляхом ефективного управління, а також формування групи молодих і перспективних лідерів у різних країнах світу.

Обов'язковою умовою є відмінне знання англійської мови і професійний досвід у таких сферах як громадська та політична діяльність, державна служба, журналістика і право.

На завершальному семінарі стипендіати мають продемонструвати свої проекти представникам Міністерства Юстиції Великобританії та Меморіального фонду Джона Сміта.

Через рік усі учасники програми збираються на конференцію, яка висвітлює досягнення стипендіатів у рамках персонального плану дій, і фактично є звітом за рік діяльності.

Організатори програми Джона Сміта очікують, що всі стипендіати підтримуватимуть відносини після завершення програми, таким чином, роблячи внесок у розвиток ефективного управління в тій області, яку вони обрали для здійснення свого персонального плану.

Детальніше про умови проведення програми дивіться на Інтернет-сторінці офіційного сайту Фонду Джона Сміта http://www.johnsmithmemorialtrust.org/web/site/home/home.asp, або на сайті British Council http://www.britishcouncil.org/ukraine-education-funding-john-smith.htm.

Освіта.ua
25.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!