Стипендіальна програма Меморіального фонду Джона Сміта (Великобританія)

British Council від імені фонду Джона Сміта пропонує українцям у віці від 25 до 40 років взяти участь у стипендіальній програмі стажування у Великій Британії

Стипендіальна програма Меморіального фонду Джона Сміта (Великобританія)

Формат програми розрахований на чотири тижні й включає вступний курс в Единбурзі, Шотландія; інтенсивний двотижневий курс в галузі політичних процесів держав розвиненої демократії; серію обговорень та зустрічей з професорами вищих навчальних закладів та адвокатами з метою продемонструвати, як формується і проводиться державна політика; проекцію придбаних знань на власну країну; восьмиденне індивідуальне стажування в ряді державних і громадських організацій Великої Британії.

Усі витрати по участі в програмі стажування фінансуються організаторами.

Метою програми є зміцнення та розширення розуміння демократичного процесу шляхом ефективного управління, а також формування групи молодих і перспективних лідерів у різних країнах світу.

Обов'язковою умовою є відмінне знання англійської мови і професійний досвід у таких сферах як громадська та політична діяльність, державна служба, журналістика і право.

На завершальному семінарі стипендіати мають продемонструвати свої проекти представникам Міністерства Юстиції Великобританії та Меморіального фонду Джона Сміта.

Через рік усі учасники програми збираються на конференцію, яка висвітлює досягнення стипендіатів у рамках персонального плану дій, і фактично є звітом за рік діяльності.

Організатори програми Джона Сміта очікують, що всі стипендіати підтримуватимуть відносини після завершення програми, таким чином, роблячи внесок у розвиток ефективного управління в тій області, яку вони обрали для здійснення свого персонального плану.

Детальніше про умови проведення програми дивіться на Інтернет-сторінці офіційного сайту Фонду Джона Сміта http://www.johnsmithmemorialtrust.org/web/site/home/home.asp, або на сайті British Council http://www.britishcouncil.org/ukraine-education-funding-john-smith.htm.

Освіта.ua
25.03.2011