Osvita.ua Освіта за кордоном Освітні програми FLEX - програма обміну для старшокласників
FLEX - програма обміну для старшокласників

Некомерційна програма обміну старшокласниками FLEX (Future Leaders Exchange) надає учням 8, 9 і 10 класів можливість навчатися протягом одного року в США

FLEX - програма обміну для старшокласників

Програма повністю фінансується Урядом США. Щорічно близько 10 тисяч учнів беруть участь у конкурсі за право вчитися в США, але перемагають, як правило, близько 300.

На даний момент у програмі FLEX мають право брати участь учні 8, 9 і 10 класів, які є громадянами країни, в якій проживають, добре знають англійську мову, мають добрі або відмінні оцінки.

Обов'язковою умовою є те, що аплікант протягом останніх п'яти років не проживав у Сполучених Штатах (допускається виключення, якщо термін проживання в США не перевищував трьох місяців).

Програма розрахована на один рік, протягом якого учень проживає в американській сім'ї. По закінченні цього періоду школяр зобов'язаний повернутися на батьківщину.

Конкурс серед кандидатів проводиться в три етапи. На першому етапі конкурсанти мають здати тест на знання англійської мови, завдання якого складаються з використанням матеріалів міжнародної системи тестування TOEFL.

Другий етап - більш складний тест у формі твору. На третьому етапі учасники конкурсу проходять усну співбесіду англійською та українською мовами, пишуть есе, заповнюють анкету.

Також фіналісти мають написати листа своїй американській сім'ї, в якій вони будуть проживати протягом року. Це необхідно для того, щоб підібрати сім'ю. На цю роботу учням дається два тижні.

Фіналісти програми отримують матеріальну допомогу (стипендію), а саме: безкоштовний проїзд до місця проживання в США, часткову страховку і щомісячні виплати на кишенькові витрати.

Напередодні виїзду з України з переможцями проводять триденний курс на тему життя і навчання в США. Фіналісти, які потребують додаткових занять з англійської мови, запрошуються в США заздалегідь, щоб взяти участь в Language Enhancement workshop, семінарі, який проводиться у Вашингтоні.

Більш детальну інформацію про конкурс програми FLEX ви можете отримати на сайті FLEX за посиланням http://apps.americancouncils.org/FLEX/.

Освіта.ua
24.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!