Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Агентства з освіти за кордоном в Одесі

Освітні агентства в Одесі

На сьогоднішній день навчання за кордоном є завданням, що не утворює якихось серйозних проблем. Освіта за кордоном забезпечує безліч можливостей, дає поштовх до успішної кар'єри, а також дозволяє, як можна більше розширити спектр своїх знань. Отримавши закордонний диплом, людина може влаштуватися в передову компанію на високі посади, до того ж не тільки в Україні, але і в зарубіжних країнах.

Що ж потрібно зробити, щоб почати вчитися за кордоном? Освітні агентства в Одесі - установи, що допомагають майбутнім студентам поступити в закордонні навчальні заклади. Звичайно, нижче описані агентства, більше підходять людям, що власне, живуть в морському місті. У даних організаціях, спеціально навчені фахівці, допомагають абітурієнтам найбільш вдало вибрати закордонний університет або коледж, проводять з ними інформаційну бесіду, в якій пояснюють всі подробиці і особливості навчання в чужій країні.

Агентства з освіти за кордоном в Одесі

Як показує практика, більшість батьків, та й самих студентів вважають кращою закордонну освіту ніж вітчизняну, якщо це дозволяють кошти. Причин тому може бути багато: недосконалість української освіти, складність з пошуком роботи за кордоном з українськими дипломами, невиправдано висока вартість навчання і так далі. Тож не дивно, що освітні агентства в Одесі користуються таким широким попитом. Подібні структури дозволяють батькам дізнатися більше про освіту за кордоном, розвіяти деякі стереотипи і зробити найголовніший, перший крок у напрямку до європейської освіти.

Суть роботи агентства з освіти за кордоном в Одесі досить проста і зрозуміла: фахівці центру беруть на себе турботи про підготовку документів, консультують дітей і батьків, допомагають у пошуку гідного університету або коледжу, а також допомагають в облаштуванні на незнайомій території. Подібний варіант набагато краще позначається на психіці студента, адже він не відправляється в невідомість, а отримує регулярну підтримку, яку йому надають освітні агентства в Одесі. Зрозуміло, послуги подібних компаній не безкоштовні. Залежно від того, який вуз був обраний батьками, буде варіюватися і вартість послуг.

Довідник агентств з освіти за кордоном в Одесі

Співробітники освітнього порталу Освіта постаралися зібрати максимально повний довідник агентств з освіти за кордоном в Одесі, який дозволить батькам зробити правильний і вигідний вибір для відправки своїх дітей на навчання в авторитетні навчальні заклади. Агентства з освіти за кордоном в Одесі на сайті osvita.ua до Ваших послуг!

1.
Feod Group м. Одеса, вул. Велика Арнаутська 2А (офіс 301)
2.
Inter Study Consulting м. Одеса, проспект Гагаріна 12а, офіс 503
3.
OLMAX.net м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 17, оф. 6В
4.
Student Study м. Одеса, вул. Генуезька, 24Б, 6 поверх
5.
Study Freedom г. Одесса, ул. Маршала Говорова 18 (офис 16)
6.
The Academic Advisor м. Одеса, проспект Гагарiна, 12-А, (офiс 1106)
7.
ГО "Словацький дім Україна" м. Одеса, проспект Гагаріна, 25
8.
Освіта у Словаччині вул. Клімковічова 8, м. Кошице, Словаччина