Ви можете БЕЗКОШТОВНО
додати свій навчальний заклад до довідника.
Для цього, спочатку зареєструйтесь на сайті.

Агентства з навчання за кордоном у Львові

Агентства з навчання за кордоном у Львові

У розділі Освітні агентства, Ви можете знайти перелік фірм, які займаються наданням якісної освіти за кордоном для абітурієнтів з України. Також в цьому розділі для зручності можна вказати місто, в якому є агентства з освіти і подивитися їх на карті.

Що потрібно, щоб почати вчиться за кордоном, якщо Ви живете у Львові? Перше і найголовніше це вибрати навчальний заклад. Послуги по вибору навчальних закладів та подальшої підготовки для вступу до університетів за кордоном надають агентства з навчання за кордоном у Львові. Їх легко можна знайти на нашому безкоштовному порталі osvita.ua. Всі агентства, які є на території України, зібрані тут.

Де знайти агентства з освіти за кордоном у Львові?

На сьогоднішній день, завдяки тому, що існують агентства з освіти за кордоном у Львові, стало можливо отримати освіту за межами території нашої країни. Щоб знайти агентства, всього лише потрібно вказати місто в колонці зліва. Після зазначення міста в розділі перед Вами відкриються агентства з освіти за кордоном у Львові. Щоб отримати необхідну інформацію перейдіть на вкладку одного з таких агентств. І детально ознайомтесь з установою дізнавшись їх адресу і телефон. Також є пряме посилання на сайт агентств - і Ви можете онлайн задати будь-яке питання.

Агентства з навчання за кордоном

Агентства з освіти за кордоном пропонують вищу освіту в різних країнах Європи і не тільки. Отримати якісне навчання не так вже й складно якщо використовувати при зарахуванні і оформленні документів агентства по навчанню за кордоном в Львові. Дані організації створені у допомогу українським абітурієнтам, для отримання освітньої візи, вивчення мови країни в якій хочете вчитися і так далі. Після звернення до агентства Ви отримаєте повну консультацію і дізнаєтеся з чим Вам доведеться зіткнутися якщо Ви хочете вчитися за кордоном. Також існують різні програми з надання вищої освіти для українців. Повний довідник таких програм і агентств, які їх надають розташовані на сайті osvita.ua.

1.
B.GREAT, educational agency м. Львів, вул. Окружна 57а, офіс 201 а
2.
Student Study м. Львів, Стрийська, 12, 2 поверх
3.
TopStudy - Львів м. Львів, вул. Городоцька 8, оф. 22 (біля ТЦ Магнус)
4.
Агенція "Дивись Ширше" - освіта у Австрії та Німеччині м. Львів, вул. Пекарська 4/4
5.
Аспект - навчання за кордоном для дітей м. Львів, вул. Погулянка, 5 (1 поверх)
6.
Міжнародний освітній центр м. Львів, вул. Водогінна, 2 (офіс 406)
7.
ТОВ "АМЕС - Тревел" м. Львів, вул. Остроградських 2, офіс 68
8.
Центр Міжнародних Програм (CIP) м. Львів, вул. Івана Франка, 32, офіс 1
9.
Центр міжнародної співпраці "ТАІРА" м. Львів, вул. Володимира Великого 103 (офіс 2)