Osvita.ua Освіта за кордоном Освітні агентства Компанія "Study Bridge"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Компанія "Study Bridge" (044) 461-99-23
(050) 166-65-98, (098) 513-11-15
м. Київ, вул. Еспланадна 20, оф. 407
http://studybridge.com.ua

Компанія "Study Bridge"

Мета компанії "Study Bridge" - це надання консультаційних, навчальних та підготовчих освітніх послуг всім, хто бажає отримати вищу, середню або спеціалізовану освіту за кордоном

А також у нас Ви зможете підібрати найцікавішу програму на канікули за кордоном для вашої дитини у Великобританії, США, Канаді, Іспанії, Німеччині та багатьох інших країнах. Ми з гордістю можемо сказати, що сьогодні наші студенти успішно навчаються в престижних навчальних закладах зі світовим ім'ям, серед яких найвідоміші Кембридж, Оксфорд, Гарвардський університет, політехнічна школа Лозанни, вища паризька школа тощо. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, що дозволяє підібрати найбільш відповідну програму в кожному конкретному випадку.

Наші послуги:

  1. Консультування з освітніх програм, навчальних закладах та подальших перспективах в області, що Вас цікавить (можливість працевлаштування, роботи за фахом, подальшої імміграції) в будь-якій країні світу.
  2. Надання найсвіжішої інформації по новим, цікавим і затребуваним серед роботодавців спеціальностям завдяки тісним зв'язкам із багатьма прогресивними вузами по всьому світу.
  3. Індивідуальний підхід до кожного вступника: виконання всіх вступних вимог будь-якого вузу, підготовка всіх необхідних документів до вступу в ТОП-вузи світу (мотиваційні листи, рекомендаційні листи, допомога в проходженні можливих тестів та іспитів).
  4. Повна візова підтримка!
  5. Підготовка до адаптації в країні навчання: проведення докладного інструктажу перед від'їздом (що робити в перші дні перебування в новій країні, культурно-розважальна програма, питання харчування та побуту тощо). Своєчасний збір необхідних документів, список речей і предметів першої необхідності тощо.
  6. Підбір цікавих і ефективних, популярних серед дітей та молоді мовних та канікулярних програм для найменших наших клієнтів (діти 4-12 років), підлітків 13-17 років та їх батьків в найкоротші терміни. Мовні курси для дорослих (індивідуальні, групові поїздки; корпоративне навчання). Повна консультативна візова підтримка для дітей, студентів та їх сімей (допомога у відкритті мульти-віз для батьків).
  7. Консультаційний супровід ваших дітей під час поїздок на канікули або довгострокового навчання в середніх школах: надання звітів по успішності і відвідуваності занять, переведених на рідну мову.

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 21.06.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!