Osvita.ua Освіта за кордоном Освітні агентства Компанія «EUROSTUDY» (Евростаді)
Компанія «EUROSTUDY» (Евростаді) (044) 200-28-44
Київ, вул. А. Мішуги, 2, офіс 322  (карта)
http://eurostudy.info/

Компанія «EUROSTUDY» (Евростаді)

Вступ до польських вишів, отримання польської візи та «Карти поляка», вивчення польської в Києві та Польщі

Компанія «EUROSTUDY» – це українська компанія, яка за чотири роки свого існування міцно затвердилась на ринку освітніх послуг не тільки в Україні, а й у Польщі, надавши можливість отримати європейську освіту більш ніж 600 молодим українцям.

Основною діяльністю компанії є всебічна консультативна, освітня та правова підтримка українських абітурієнтів і студентів на всіх етапах вступу (й переведення) у вищі навчальні заклади Польщі, а також робота курсів з шести іноземних мов (польської, англійської, німецької, чеської, французької та іспанської) на базі власного лінгвістичного центру.

Перевагами «EUROSTUDY» в першу чергу є висока якість послуг, професіоналізм персоналу, консультантів і викладачів курсів, а також її безперервний розвиток, що дозволило відкрити крім п’яти мовних шкіл у Києві філії в Рівному та Дніпропетровську.

Особливостями послуг, які надає компанія, є безкоштовне консультування протягом шести днів на тиждень з питань вступу до ВНЗ Польщі та зручний графік роботи мовних курсів, зокрема польської мови. Даний курс викладається протягом усього календарного року – так, щоби бажаючі завжди могли розпочати навчання в найбільш зручний для них час.

Важливою особливістю роботи «EUROSTUDY» є інформаційний супровід студентів у період перебування в Польщі, головним чином у перший рік навчання, протягом якого компанія допомагає при вирішенні питань із житлом і навчанням, а також отриманням необхідних документів.

Школа польської мови займає особливе місце у спектрі послуг компанії «EUROSTUDY». Вона пропонує весь спектр курсів польської мови рівнів від А1 до В+ як на території Києва (на правому та лівому берегах Дніпра), так і на території Польщі (у Варшаві та Кракові), де активно співпрацює із кращими ВНЗ країни, а також підтримує існування розмовного клубу «Speaking Club», в якому можна поспілкуватися з носіями польської мови в Україні.

Освітні тури: екскурсії в найпрестижніші та рейтингові ВНЗ Польщі, літні та зимові табори для учнів старших класів і студентів, вивчення польської мови під час різдвяних канікул – усі ці захоплюючі поїздки регулярно проводяться компанією «EUROSTUDY» й залишають у молоді незабутні враження.

Безкоштовне навчання на території Польщі також можна отримати завдяки особливій пропозиції, що надається випускникам 9-х класів загальноосвітніх шкіл, які вирішили продовжити подальше навчання в одному з технікумів Польщі. Таким студентам гарантована особлива опіка консультантів компанії під час першого навчального року.

Крім усього перерахованого вище компанія «EUROSTUDY» успішно надає послуги з отримання «Карти поляка», отримання дозволу на проживання в Польщі строком від одного до трьох років, а також оформлення віз.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.01.2015

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!