Підготовка дитини до літнього табору за кордоном: поради батькам

Ці поради, підготовлені фахівцями з освіти за кордоном, допоможуть зробити поїздку вашої дитини до іншої країни безпечною та безтурботною

Підготовка дитини до літнього табору за кордоном: поради батькам

Документи

Перш за все подбайте, про те щоб підготувати всі документи, які будуть необхідні дитині під час перетину кордону та подорожі: паспорт з дійсною візою, дійсний страховий поліс, авіа квиток, дозвіл від батьків на самостійний виїзд дитини за кордон, лист-запрошення від школи в якому вказана назва школи, адреса, назва програми, дати навчання та телефони контактної особи.

Документи, для зручності, мають бути складені в один конверт або папку.

Супровідний лист

Менеджер, який займається організацією поїздки, перед виїздом має видати дитині супровідний лист.

Цей лист має містити наступну інформацію: назва школи, адреса навчального закладу, контактні дані працівника школи до якого можна звернутися, дати програми, інформація про авіа переліт, адреса проживання, телефон приймаючої сім’ї (у випадку, коли дитина житиме в сім’ї), контактний телефон особи, яка зустрічатиме дитину в аеропорті та контактній телефон агентства.

Трансфер

Переконайтесь, що ви отримали підтвердження трансферу (послуга зустрічі дитини в аеропорту представником школи) від компанії, що організовує поїздку.

У підтвердженні має бути вказана інформація (прізвище, ім’я та контактній номер телефону) про представника школи, який зустрічатиме дитину, телефон екстреної служби підтримки школи та телефон агентства.

Кишенькові гроші

Всіх батьків турбує питання кількості грошей, необхідних дитині під час перебування за кордоном. Як правило, кишенькові гроші не входять у вартість програми. Щоб визначити необхідну суму, перш за все уточніть у компанії, яка організовує вашу поїздку, що входить у вартість програми, чи будуть додаткові витрати під час поїздки (екскурсії, вхідні квитки до музеїв, кіно, театр та ін.).

Зазвичай представники іноземних шкіл рекомендують розраховувати тижневий бюджет у розмірі не більше 75 фунтів стерлінгів при подорожі до Великої Британії та 80 євро, у разі відвідання дитиною Європейських країн.

Цінні речі

Ми радимо не давати дитині в поїздку цінні речі: дорогі телефони чи фотокамери, вишукані прикраси або коштовний одяг. Поїздка до літнього табору, це період відпочинку, найважливіше тут, це спілкування з однолітками.

Телефон

Перед виїздом подбайте про те, щоб оператор, послугами якого ви користуєтесь, підтримував послугу роумінгу. Більшість українських операторів пропонує платні вхідні дзвінки у зоні роумінгу. Тому ми пропонуємо скористатися міжнародними картками, що пропонують безкоштовні вхідні дзвінки незалежно від країни. Такі картки можна придбати у будь якому туристичному агентстві або в аеропорту Бориспіль.

Одяг та особисті речі

Одяг та взуття мають бути легкими, простими та зручними. Як правило це спортивний стиль, адже під час програми у дітей буде багато спортивних ігор. Кожна літня школа організовує вечори, дискотеки для яких ви можете підготувати інший одяг.

Більшість літніх таборів та шкіл пропонує послуги прання. Під час прання дуже багато речей втрачається, адже іноді діти неуважні і не запам’ятовують свій одяг. Ми радимо батькам дати дитині спеціальні мішечки для прання, куди учень може покласти власні речі, і таким чином не загубити нічого. Якщо немає можливості дати мішечок, нашийте «бірочки» на одяг.

Зв'язок з дитиною під час програми

Під час навчання дітям не дозволяється використовувати мобільні телефони. Тому не дзвоніть дитині кожну годину. Достатньо буде зателефонувати ввечері, щоб дізнатися як пройшов день. У разі екстрених випадків, ви завжди зможете зв’язатися з агентством, фахівці якого допоможуть владнати всі питання пов’язані з перебуванням дитини за кордоном.

Медична допомога

У кожній школі цілодобово чергує медичний працівник, який слідкує за здоров’ям дітей та в разі необхідності може надати першу медичну допомогу. Працівники школи, у разі необхідності викличуть лікаря або відвезуть дитину до лікарні.

Адаптація дитини до школи, програми

Період адаптації дитини до школи та програми залежить від самої дитини. Як правило діти звикають до школи протягом 2-3 днів. Відразу ж з першого дня навчання їх залучають до колективних занять (уроків англійської, ігор, змагань). Працівники школи постійно стежать за новими учнями, допомагають їм розмістити свої речі в кімнаті та познайомитись з однолітками.

Пам’ятайте, що мета школи та агентства, яке займається організацією поїздки - зробити відпочинок вашої дитини активним, корисним та безтурботним.  Адже для нас найважливіше бачити радість вашої дитини, чути позитивні враження від поїздки та знати, що поїздка була безпечною.

Матеріал підготовлено фахівцями Агенції академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Ед’юкейшен

Освіта.ua
09.06.2011