Словаччина пропонує стипендії на семестрове навчання

Програма спрямована на поглиблення мовленнєвої та соціокультурної компетентності

Словаччина пропонує стипендії на семестрове навчання

Міністерство освіти Словацької Республіки пропонує студентам лекторатів словацької мови i культури стипендії на семестрове навчання на філософському факультеті Братиславського університету ім. Коменського в 2020/21 академічному році.

Навчання забезпечує «Studia Academica Slovaca» — Центр словацької мови як іноземної, спільно з іншими кафедрами філософського факультету Братиславського університету ім. Коменського.

Програма спрямована на поглиблення мовленнєвої та соціокультурної компетентності, збагачення краєзнавчими знаннями, з метою підтримки розвитку лінгвокультурної та міжкультурної орієнтації, на підставі особистого досвіду перебування в Словаччині.

Заявки та мотиваційні листи необхідно надіслати не пізніше 22 грудня 2020 року.

Наступний етап – відбір студентів, який проводить відряджений Міністерством освіти Словацької Республіки лектор словацької мови i культури разом з українськими викладачами-словакістами.

Кожен лекторат може делегувати двох студентів-словакістів – 1 студента та 1 запасного, – не раніше, ніж після закінчення ними 1-гo курсу бакалаврського рівня навчання. Обрані студенти повинні володіти словацькою мовою на рівні мінімум А1.1.

Докладна інформація щодо умов отримання стипендій – українською та словацькою мовами.

Освіта.ua
17.12.2020