Розпочався відбір на навчання в Коледжах Об’єднаного Світу

Участь у програмі буде корисною для учнів, які цікавляться отриманням якісної міжнародної освіти

Розпочався відбір на навчання в Коледжах Об’єднаного Світу

Розпочався відбір на навчання у Коледжах Об’єднаного Світу серед учнів 10-11 класів з можливістю отримання стипендій, які покривають до 100% витрат на навчання.

Участь у програмі буде цікавою та корисною для учнів, які є лідерами у своїх громадах, цікавляться міжкультурним обміном та отриманням якісної міжнародної освіти.

Коледжі Об’єднаного Світу (United World College) - це глобальна освітня програма, що робить освіту силою, яка об’єднує людей, нації та культури, задля всесвітнього миру та стабільного майбутнього.

Центральною ідеєю UWC є віра у те, що освіта може об’єднати молодих людей незалежно від їх матеріального та соціального становища та залучити їх до створення змін за допомогою особистого прикладу та безкорисливого лідерства.

Сьогодні рух UWC налічує 18 шкіл на 4 континентах, які навчають молодь у віці 16-19 років. Школи розташовані в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Коста-Риці, Великій Британії, Німеччині, Норвегії, Італії, Боснії і Герцеговині, Нідерландах, Вірменії, Танзанії, Королівстві Есватіні (Свазіленді), Індії, Таїланді, Сінгапурі, Гонконзі, Китаї та Японії.

Навчання відбувається англійською мовою за програмою Міжнародного бакалаврату (International Baccalaureat): учні обирають 6 предметів, в одній з наступних предметних областей: рідна мова і література (можливі дистанційні класи української мови або вивчення англійської на рівні носіїв мови), іноземна мова, суспільні науки, природничі науки, математика та мистецтво. Міжнародний бакалаврат - це еквівалент 11 та 12 класів старшої школи міжнародного зразка, який визнається у всьому світі та цінується престижними університетами США та Європи. Серед випускників Коледжів Об’єднаного Світу з України є учні, які зараз навчаються в університетах Ліги Плюща (Йель та Браун) та випускники престижних університетів Європи (Оксфорд, Кембридж).

Заявки на участь у програмі можуть подавати всебічно розвинені та відкриті до спілкування учні 10-11 класів у віці 16-17 років станом на 1 вересня 2021 року, які демонструють розуміння та підтримку ідеалів UWC, є громадянами України, мають лідерські якості та високі академічні досягнення й вільно володіють англійською мовою.

Під час першого туру відбору, який триватиме з 17 вересня до 23 жовтня 2020 року, потрібно подати аплікаційну форму, яка заповнюється англійською мовою, та два рекомендаційні листи. Анкета доступна на сайті.

Другий тур - це коротке скайп інтерв’ю з випускниками програми.

Третій та четвертий тури - групова робота, дискусії, написання есе, вирішення кейсів та інтерв’ю у м. Києві (залежно від ситуації з коронавірусом, тури можуть проводитися дистанційно).

Більше інформації про програму можна знайти на сайті, на фейсбуці та інстаграмі. У разі виникнення питань звертайтеся на admissions@ua.uwc.org.

Освіта.ua
28.09.2020