Відвідайте виставку «Освіта за кордоном» в Києві
PR

5 і 6 жовтня 2019 року відбудеться освітня виставка «Освіта за кордоном» від компанії STUDY.UA

Відвідайте виставку «Освіта за кордоном» в Києві

Цікавитесь навчанням за кордоном? Хочете дізнатися, як отримати якісну міжнародну освіту в Україні? Шукаєте мовні курси чи канікулярні програми? Компанія STUDY.UA анонсує найбільшу освітню подію осені — виставку «Освіта за кордоном», яка відбудеться 5 та 6 жовтня у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

На виставку запрошено понад 70 представників університетів, коледжів та шкіл з усього світу. Відвідавши її, ви зможете ближче познайомитися з трендами освіти і зробити перший крок на шляху до успішного майбутнього

Участь у виставці безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНЕ ЗАПРОШЕННЯ

Що чекає на гостей заходу?

  • Можливість особисто поспілкуватися з представниками британських, американських, канадських та європейських освітніх закладів;
  • Семінари з найкращими спікерами — експертами в галузі освіти;
  • Індивідуальні консультації спеціалістів STUDY.UA з питань освітньої стратегії;
  • Багато інших цікавих і корисних сюрпризів.

Дізнайтеся ТОП-5 причин, чому варто відвідати виставку «Освіта за кордоном»!

  • Інформація про актуальні тренди освіти від експертів галузі. Українська освітня компанія STUDY.UA вже понад 20 років працює у галузі освіти за кордоном. Наші експерти особисто відвідують всі навчальні заклади, з якими ми маємо договори про співпрацю. На виставці ви отримаєте інформацію про кращі ВНЗ світу з перших вуст!
  • Міжнародна освіта в Україні. На виставці будуть представлені перші та єдині в Україні програми міжнародної освіти. Відтепер можна навчатися за стандартами шкіл Канади або США, без відриву від навчання в українській школі. Як? Про це розкажуть представники Міжнародної школи STUDY Academy на виставці «‎Освіта за кордоном»‎.
  • Гарантія вступу до 275 кращих закладів по всьому світу. Кожен відвідувач виставки зможе особисто поспілкуватися з представниками 70 ВНЗ і шкіл Великої Британії, США, Канади та Європи. На заході ви дізнаєтеся, як гарантовано вступити до навчального закладу мрії.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНЕ ЗАПРОШЕННЯ

  • Групові поїздки за кордон. На виставці відбудеться презентація освітніх групових поїздок від STUDY.UA на період зимових та літніх канікул. На вас чекають відгуки учасників попередніх поїздок і можливість зарезервувати місце в зимових групах за спеціальними умовами раннього бронювання.

  • Нові можливості вивчення англійської для дітей та дорослих. На виставці «‎Освіта за кордоном»‎ ви дізнаєтеся про програми вивчення англійської для дорослих та дітей, які пропонує Академія англійської мови STUDY Academy. 

До зустрічі 5 та 6 жовтня у Fairmont Grand Hotel Kyiv!

Час роботи виставки: 10:00-17:00.

Замовити безкоштовне запрошення можна на сайті виставки.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Освіта.ua
30.09.2019