Університет Вебстера у Відні запрошує на навчання
PR

Якщо Ви ще не визначилися з університетом, варто розглянути австрійський Webster University

Університет Вебстера у Відні запрошує на навчання

Для випускників шкіл, місяць травень особливо хвилюючий: здача ЗНО, підготовка до випускного, майбутній вибір спеціальності та ВНЗ. Якщо Ви ще не визначилися з університетом, варто розглянути прекрасний варіант вступу, який вибрали в минулому році більш ніж 30 абітурієнтів з України – Webster University. Університет має дуже багато переваг, тому він користується такою популярністю серед наших співвітчизників.

Переваги Webster University

  • Подвійна акредитація. Всі програми університету мають подвійну акредитацію – австрійську й американську. Таким чином, отримавши диплом університету Вебстера, випускники легко знаходять роботу, як в Європі, так і в Америці.
  • Навчання англійською. Навчання проходить англійською мовою, але через те що університет знаходиться в німецькомовній країні, студенти можуть легко вивчити й німецьку.
  • Університет зі світовим ім’ям. Університет Вебстера має кампуси в 9 країнах світу: в Америці, Швейцарії, Австрії, Греції, Нідерландах та інших. Вступивши до Віденського університету Вебстера, студенти мають право провчитися один семестр в університеті іншої країни, а диплом отримати Університету Вебстера у Відні. Варто відзначити, що саме Віденський кампус – найвідоміший!
  • Стажування та працевлаштування. При університеті працює біржа праці, завдання якої - допомогти студентам знайти роботу під час навчання.
  • Гуртожитки класу «Люкс». Вебстерский університет – один з небагатьох австрійських ВНЗ, який має свої гуртожитки. У гуртожитку є як двомісні стандартні комфортні номери, так і одномісні номери класу «Люкс».
  • Індивідуальний наставник. В університеті Вебстера у кожного студента є свій коуч, призначення якого - допомагати студенту у навчанні.

Ще одна важлива перевага: навчання починається з 1 жовтня або з 1 березня, і немає суворо обмеженого терміну подачі документів. Тому, якщо Ви ще не визначилися з вибором ВНЗ, у Вас є можливість спробувати свої сили під час вступу до австрійського університету.

Залишилися питання? Звертайтеся в компанію Albion Education. Кваліфіковані фахівці допоможуть організувати для Вас екскурсію по кампусу університету-палацу, а також допоможуть оформити заявку на отримання стипендії на навчання.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
27.05.2019