Тренінг з підприємництва для батьків в Баку

Кампанія присвячена розширенню повноважень молодих батьків через набуття підприємницьких компетенцій

Тренінг з підприємництва для батьків в Баку

Ліга Толерантності відкриває можливість участі для 7-ми представників з України в третьому міжнародному тренінгу в рамках Кампанії розвитку підприємництва «Молоді батьки – Молодіжне уповноваження!», який відбудеться в Баку з 1-го по 8-ме вересня 2019 року.

Тренінг збере разом азербайджанських, італійських та українських молодих батьків.

Кампанія присвячена розширенню повноважень молодих батьків через набуття підприємницьких компетенцій та зміцненню потенціалу діючих або потенційних молодіжних працівників, тренерів, вчителів та наставників у молодіжній сфері.

Будуть відібрані молоді батьки (включно з тими, хто очікує народження дитини), котрі є молодіжними/соціальними працівниками, тренерами/наставниками/спеціалістами, освітянами або молодіжними лідерами в своїх організаціях, спільнотах або громадах, які використовують або прагнуть використовувати підприємницькі компетенції та/або освіту з підприємництва в своїй професійній або волонтерській діяльності для досягнення позитивних суспільних змін.

Перевага під час відбору буде надаватись людям, які вже розпочали власну справу та реалізовують свої товари або послуги.

Благодійний внесок за участь у тренінгу становить 40 євро в гривневому еквіваленті.

Транспортні витрати (у рамках ліміту в 275 євро для українських учасників), проживання, харчування та навчальні матеріали покриваються за підтримки програми Еразмус+ від Європейського Союзу.

Заповнення анкетної форми – 28 квітня 2019 року включно. Відібрані апліканти отримають запрошення до 30 квітня включно.

Дізнатись більше

Освіта.ua
18.04.2019