Популярні напрямки для літніх мовних таборів

Мовні табори пропонують дітям інтенсивне вивчення іноземної мови у формі веселого спілкування

Популярні напрямки для літніх мовних таборів

Що потрібно дітям, коли навчальний рік добігає кінця і наступають канікули? Звичайно, веселощі, розваги, прогулянки на свіжому повітрі з друзями, відпочинок і відвідування теплого пляжу. Працювати і виконувати шкільні завдання зовсім не хочеться, проте підтягувати свої знання завжди корисно – і взимку, і влітку.

Щоб діти не відчували дискомфорту, не відволікалися від навчання і одночасно розвивалися, існують спеціальні табори, спрямовані на цікаве і ненав'язливе навчання. Одним з їх видів є мовний, який, як видно з назви, пропонує маленьким гостям інтенсивне вивчення іноземної мови (найчастіше у формі гри, конкурсів, веселого спілкування).

На думку експертів турагрегатора Farvater.travel, переваги таких таборів, крім якісного навчання, полягають у наступному:

  • Боротьба з невпевненістю. Навіть школярі, які добре засвоюють матеріал, можуть зазнавати труднощів через сором'язливість і невміння повірити в себе. Співробітники навчальних таборів допомагають дітям подолати внутрішній бар'єр, що відокремлює їх від успіху.
  • Допомога в подальшому працевлаштуванні. Знання іншої мови стає все більш необхідним умінням в різних робочих областях.
  • Розвиток самостійності. Як і в звичайних таборах, дитина буде деякий час перебувати далеко від батьків, що підготує її до самостійного життя.
  • Розширення кругозору. Мовні табори – це не тільки навчання іноземної мови, а й вивчення культури, традицій і пам'яток обраної держави.

З кожним роком мовні табори запрошують все більше школярів. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб відправити свою дитину в корисну і розважальну поїздку, вам стане в нагоді добірка найпопулярніших напрямків, підготовлена гіпермаркетом турів.

English in Cyprus

Мальовничий острів Кіпр – відмінне місце для оздоровлення та навчання новим навичкам. В одному з його сіл, Епіскопі, знаходиться відомий мовний центр «English in Cyprus». Як видно з назви, його маленьких гостей навчають англійської. Також їх водять на позакласні заходи, творчо розвивають завдяки майстер-класам різних напрямків і пропонують на вибір відвідування басейну або пляжу.

Співробітниками табору організовуються екскурсії по визначних пам'ятках Кіпру. Відвідування аквапарку Фасурі, Блакитної Лагуни, морських печер-гротів містечка Айя-напи, гір Троодос та інших цікавих місць не залишають дітей байдужими.

Містраль-2

На болгарському узбережжі Чорного моря розташувався ще один міжнародний мовний табір, який користується популярністю серед дітей і їх батьків. «Містраль-2» являє собою чудовий комплекс з великим рестораном, двома басейнами, кількома майданчиками для занять спортом, сувенірним магазином, кінотеатром і іншими закладами, що пропонують дітям і підліткам веселе проведення часу. Гостям доведеться жити в триповерхових будинках і затишних бунгало, де їм надаються номери з красивим інтер'єром і всім необхідним для комфортного відпочинку.

Організація екскурсій, майстер-класів, шоу, дискотек та конкурсів повністю покладається на міжнародну команду аніматорів. Її колектив складається з висококласних професіоналів, які точно знають, як не дати дитині занудьгувати.

International school of developing & training

Міжнародна літня школа проводить особливу програму для дітей 11-16 років. Підліткам надається унікальна можливість підтягнути знання іноземної мови, подорожуючи красивими містами України, Польщі та Німеччини. До їх числа входять Київ, Краків, Щецин, Берлін, Слупськ, Сопот, Гданськ, Варшава. Саме в такому порядку школярі відвідають кожен населений пункт.

Нудьгувати дітям точно не доведеться. Вони побувають на узбережжі Балтійського моря, візьмуть участь у насиченій екскурсійній програмі і поговорять з носіями англійської та польської мов. Діти будуть зупинятися в університетських готелях міжнародної мережі IBIS.

Академія пригод

Польський табір, розташований у тихому і спокійному районі мальовничого селища Мурзасихле, щорічно приймає величезну кількість гостей. До складу комплексу входять майданчики для занять різними видами спорту, камінний зал з великим телеекраном і окреме місце, де підлітки зможуть зібратися біля багаття і поділитися враженнями після чергового веселого дня.

Крім викладання польської мови, дітей водять в аквапарк і парк розваг, а також на різноманітні екскурсії, у тому числі найкращими навчальними закладами Кракова. Тут школярі спілкуються з носіями мови, беруть участь в іграх і конкурсах, отримують спеціальні дипломи за свої досягнення.

Балтійський мовний табір

Будинок відпочинку «Perla» в першу чергу відомий своїм розташування. Він знаходиться біля одного з найчистіших і найкрасивіших пляжів Балтійського моря, а неподалік від нього розкинулося мальовниче озеро Реско. Сам комплекс потопає в живій зелені, а з його вікна відкриваються по-справжньому чарівні краєвиди.

Без сумніву, перебування тут – відмінний спосіб не тільки покращити знання англійської, польської та німецької, а й оздоровитися. Прогулянки пристанню і набережною, участь в різних розважальних програмах, купання в морі і відвідування старого міста підуть на користь всім дітям.

Більше інформації на сайті Фарватер Тревел.

Освіта.ua
25.03.2019