Osvita.ua Освіта за кордоном Гарантований вступ до університетів за кордоном
Гарантований вступ до університетів за кордоном
На правах реклами

Отримайте знижку 50% на пакет послуг Albion Education щодо вступу до вишів за кордоном та візовий супровід

Гарантований вступ до університетів за кордоном

Сьогодні навчання за кордоном – це не мрія, а реальний план старшокласників і їхніх батьків. Навчання в рейтинговому університеті Європи, Америки, Канади – це по-своєму квиток в успішне майбутнє. Тут молоді люди разом із всесвітньо визнаним дипломом отримують:

  • сучасні знання та навички;
  • досвід спілкування в колі однодумців;
  • роботу в міжнародних компаніях;
  • доступ до сучасних лабораторій, тощо.

Але не тільки якістю освіти приваблюють іноземні університети, а й студентським життям в цілому. Навчання проходить цікаво, легко та невимушено. Скажімо, за кордоном вечірні посиденьки з піцою під час підготовки групових проектів – звична справа.

Крім того, університети піклуються про здоров’я студентів. Наприклад, в Німеччині для студентів, які палять, ряд університетів пропонує програму тренінгів Rauchfrei-Programm (Свобода від куріння).

На жаль, іноді похитнути плани може високий конкурс і відмова університету в отриманні місця на навчання. Щоб цього не сталося, Albion Education пропонує гарантований вступ доуніверситетів, зацікавлених в наборі з України, з метою урізноманітнення культурного міксу серед студентів, а також залучення талановитих і старанних українців.

Якщо Ви хочете бути впевнені, що Ваші діти точно почнуть навчання за кордоном в 2019 році, що їм нададуть підтримку з поселенням і адаптацією в новій країні, якщо Ви хочете уникнути ризиків і несподіванок, зверніться за підбором університету в Albion Education.

Приємний бонус тільки для тих, хто встигне укласти договір з вищої освіти в запропоновані ВНЗ Європи та Америки в період з 14 січня по 28 лютого 2019 року – знижка 50% на повний пакет послуг компанії щодо вступу до цих університетів та візовий супровід. Дати строго обмежені, й акційна пропозиція продовженню не підлягає!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
26.12.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!