Osvita.ua Освіта за кордоном Вся правда про вступ до іноземних вишів
Вся правда про вступ до іноземних вишів
На правах реклами

Дізнайтеся все про вступ до університетів Німеччини та Канади на скайп-зустрічах в офісі Albion Education

Вся правда про вступ до іноземних вишів

З кожним роком освіта за кордоном набирає популярність, як снігова куля. Відповідно, у доступі з’явилася величезна кількість інформації, яка, на жаль. не завжди є достовірною. Розібратися в усіх нюансах і тонкощах вступу до іноземних університетів, а також з тим, які все ж вимоги до кандидатів з інших країн висуваються, надзвичайно важливо! З іншого боку, зробити це самостійно дуже складно, адже системи освіти у нас різні.

Саме тому компанія Albion Education запускає ланцюжок скайп-семінарів на теми, які найбільше цікавлять українських абітурієнтів.

Під час таких зустрічей у всіх учасників буде можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками різних іноземних вишів і задати їм всі актуальні питання. Найближчим часом плануються наступні скайп-конференції:

  • Вища освіта в Канаді. Рекомендації по вступу. Зустріч відбудеться 12 листопада 2018 року о 17.00 з представником Durham College, фахівцем коледжу по роботі з іноземними студентами.
  • Навчання в Німеччині англійською мовою. Вступ після 11 класу. Початок – о 17.00, 15 листопада 2018 року. Спеціальний гість – регіональний менеджер з міжнародного набору студентів німецького вишу – IUBH (Міжнародний університет прикладних наук Бад-Хоннеф).
  • Як випускникові української школи стати студентом державного університету Німеччини. Семінар проведе регіональний менеджер Рейнського освітнього коледжу в Бонні (Німеччина) 22 листопада 2018 року о 15.30.

Всі зустрічі безкоштовні та відбудуться в офісі компанії Альбіон Ед’юкейшн за адресою: м. Київ, б-р Л. Українки 34, під’їзд 2, офіс 32.

Реєстрація обов’язкова. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном (044) 466-44-74.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
06.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!