Osvita.ua Освіта за кордоном Освіта в Польщі і власний бізнес в Європі
Освіта в Польщі і власний бізнес в Європі
На правах реклами

«ОсвітаПоль» організовує фінансову підтримку студентів, які мріють заснувати власний бізнес в Європі

Освіта в Польщі і власний бізнес в Європі

Польща – країна невичерпних можливостей для молодих ініціативних людей, у тому числі й для розвитку їхнього власного бізнесу. Навчаючись у цій країні, українські студенти з часом обживаються і бачать багато перспектив для хорошого заробітку. Найталановитіша і смілива молодь замислюється над створенням власного бізнесу в Польщі, проте зазвичай грошей і досвіду для такого починання бракує.

Турбуючись про майбутнє власних студентів, освітня програма «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль», щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності.

Фонд готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі. Рішення про фінансову, консультативну і юридичну допомогу щодо реалізації конкретного бізнес-проекту приймає комісія, яка складається з трьох членів.

Для того, щоб отримати стартовий капітал та допомогу при реєстрації фірми у Польщі від «Інвестиційного фонду ОсвітаПоль», потрібно дотримуватись наступної послідовності:

  • надати до головного офісу «ОсвітаПоль» у Варшаві презентацію власного бізнес-проекту у зручній для вас формі: паперовій (традиційній), мультимедійній, електронній;
  • протягом двох тижнів комісія ІФОП розглядає презентацію та виносить рішення. У разі позитивної відповіді автора бізнес-проекту буде запрошено на співбесіду з членами комісії;
  • на співбесіді автор проекту має презентувати детальну інформацію та точні розрахунки по бізнес-плану;
  • у разі позитивного результату та схвалення проекту ІФОП оголосить суму, яку буде виділено на реалізацію даного бізнес-плану та умови її отримання. Максимальна сума кредиту – 30 000 євро.

У Інвестиційному фонді «ОсвітаПоль» зазначають, що українська молодь є талановитою та перспективною, серед неї багато гарних менеджерів та успішних підприємців.

Польща надає безліч можливостей для самореалізації, варто лише уміло ними скористатись. Відкривайте для себе власне перспективне майбутнє в Європі разом з «ОсвітаПоль».

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!