Osvita.ua Освіта за кордоном Київ відвідають представники словацьких вишів
Київ відвідають представники словацьких вишів

Дізнайтесь про можливості безкоштовного здобуття освіти в Словаччині на виставці

Київ відвідають представники словацьких вишів

Питання навчання займає важливе місце в житті кожної людини. У сучасних умовах випускники українських шкіл все частіше віддають перевагу навчанню в сусідніх країнах Європи. Словаччина – це країна, де ваша мрія може стати  щасливою реальністю.

На сьогодні Словаччина є досить розвиненою індустріальною європейською державою.

Навчання в державних вишах Словаччини за вибраними спеціальностями для іноземних студентів дійсно безкоштовне. І це абсолютна та беззаперечна реальність. Також окрім безоплатного навчання студенти отримують дозвіл на проживання в країні, який надає можливість подальшого оформлення права на постійне проживання, що практично прирівнюється до повноправного громадянства в ЄС, але без права голосування на виборах.

Ще одним важливим аспектом навчання в Словаччині є визнання дипломів Словацьких вишів в усьому світі. Отримана освіта в Словацьких вишах абсолютно відповідає всім нормам та стандартам, які встановлені не тільки в Європі, але й у всьому світі. Дипломи вишів Словаччини, не потребують верифікації не лише в усіх країнах-членах ЄС, а також і на території Великої Британії, США та Канади. Освіта в Словаччині - це не лише якісні знання та диплом міжнародного рівня, а й реальні перспективи та тенденції для побудови вдалої кар'єри в будь-якій точці світу.

Що стосується самого навчання, то на відміну від інших вишів Європи, в Словаччині українські випускники мають можливість вступати в державні університети без додаткової атестації, маючи при собі лише дипломи бакалавра, спеціаліста чи магістра вітчизняного зразка. А іноземні абітурієнти, які прослухали підготовчі курси, що затвердженні Міністерством освіти Словаччини, мають можливість вступати до вишів країни без вступних екзаменів.

Державна програма заохочення надає кращим студентам премії та стипендії. А під час канікул чи вихідних студенти з України мають повне право влаштуватись на роботу з офіційним оформленням, що допоможе краще інтегруватись в словацьке суспільство та заробити власні кошти.

Ще однією з найвагоміших переваг навчання в Словаччині є дуже близька  подібність словацької мови до української. Це надзвичайно полегшує процес вступу до вишу та підносить рівень навчання на вищий та якісніший рівень.

У ході освітньої виставки, що відбудеться у столиці України 19-21 квітня в Українському домі, вищу освіту в  Словаччині презентуватимуть 5 навчальних закладів:

  • Faculty of Civil Engineering Slovak University of Technology in Bratislava;
  • Technical University in Zvolen;
  • SAIA, n. o.;
  • Prešovská univerzita v Prešove;
  • Constantine the Philosopher University in Nitra.

Виставка працюватиме протягом трьох днів в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Дізнатись більше

Освіта.ua
12.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!