Osvita.ua Освіта за кордоном Glion і Les Roches запрошують на навчання
Glion і Les Roches запрошують на навчання

Відвідайте співбесіди і зустрічі з приймальною комісією швейцарських університетів гостинності

Glion і Les Roches запрошують на навчання

13 і 14 березня 2018 року в Києві відбудуться індивідуальні зустрічі - вступні співбесіди з представником приймальної комісії престижних швейцарських універістетов Glion і Les Roches.

Якщо ви всерйоз задумались над отриманням престижного швейцарського диплома в індустрії гостинності, офіційний організатор події - освітнє агентство Еdusteps - радить не втрачати шанс особисто подати документи на зарахування, пройти інтерв'ю і оцінити свої шанси на вступ.

Регіональний представник приймальної комісії престижних швейцарських університетів в сфері готельного бізнесу Glion і Les Roches, Антон Котов, проведе вступні співбесіди зі студентами, зацікавленими у вступі на програми бакалавра, магістра та післядипломного навчання, і індивідуальні зустрічі з майбутніми студентами і їх батьками.

Хто може пройти співбесіду або індивідуальну зустріч?

Така зустріч буде корисною для таких категорій:

  • випускники шкіл 10 - 11 класів;
  • випускники університетів (програми бакалавра і магістратури);
  • професіонали індустрії гостинності;
  • батьки, зацікавлені в навчанні дітей в університетах гостинності.

Як проходить співбесіду?

Співбесіда - це 30-хвилинна індивідуальна зустріч з представником приймальної комісії університетів, яка дасть можливість оцінити ваші шанси на зарахування і можливості подальшого кар'єрного зростання після закінчення навчання.

Для проходження співбесіди при собі потрібно мати копію паспорта, виписку оцінок (табель, залікова книжка, диплом), резюме.

Співбесіда проводиться англійською мовою.

Плануючи участь у співбесіді, вам необхідно підготувати для інтерв'ю такі питання:

  • чому я хочу отримувати диплом бакалавра, магістра або МВА в сфері готельного бізнесу?
  • чому ви хочете вчитися саме в цьому університеті?
  • як мій досвід вплинув на вибір навчання в сфері гостинності?
  • мої кар'єрні плани після закінчення одного з університетів
  • які ваші сильні сторони, і як вони допоможуть досягти успіху в індустрії гостинності?

Під час співбесіди ви зможете особисто задати директору по зарахуванню питання щодо навчання, обговорити кар'єрні перспективи, підібрати програму навчання та навчальний заклад, а також оцінити свої шанси на вступ.

ЗАПИСАТИСь НА СПІВБЕСІДУ

Що робити, якщо ви зацікавлені в отриманні вищої освіти в індустрії гостинності, але ще не визначилися з навчальним закладом?

Візьміть участь в індивідуальній зустрічі, щоб дізнатися більше про навчання в швейцарських інститутах гостинності Glion і Les Roches, а також про програми навчання і стажування в компаніях зі світовою популярністю, унікальний підход до навчання, перспективи світового успіху, реальні історії працевлаштування випускників.

Вам варто відвідати співбесіду або індивідуальну зустріч з приймальною комісією, якщо ви цікавитеся вступом до престижних швейцарських шкіл готельного бізнесу, мрієте працювати в найбільших компаніях індустрії гостинності сфери люкс, плануєте розвивати свою кар'єру в індустрії гостинності на міжнародному рівні.

Студенти, які проходять вступну співбесіду, отримують повний пакет послуг з зарахування до університетів Glion і Les Roches безкоштовно.

Залишилися питання? Отримати відповіді на них ви можете за телефонами (044) 333-60-04 та (067) 333-60-04.

ДІЗНАТИСь БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!