Відбувся День семінарів Anyway з освіти за кордоном
PR

Експерти консультували всіх охочих й відповідали на запитання, пов'язані з освітою за кордоном

Відбувся День семінарів Anyway з освіти за кордоном

3 лютого відбувся День семінарів з освіти за кордоном від компанії Anyway. Як це було?

День семінарів відвідали понад 400 учасників — батьків, старшокласників і студентів, зацікавлених в отриманні освіти в Європі, Канаді та США.

Ще до початку заходу в Radisson Blu на Подолі зібралося чимало охочих дізнатися про те, як і коли вступати до державного університету Німеччини. На наступних семінарах експерти та представники зарубіжних вишів говорили про освіту у Великій Британії, Польщі, Канаді, США, Чехії. З цікавістю слухали присутні розповідь студентки про своє навчання за кордоном.

Завдяки VR-зоні учасники могли переміститися в Берлін, Нью-Йорк, Сієтл, поглянути на Ніагарський водоспад, відвідати Кембридж і кампуси інших зарубіжних вишів.

Були кава-брейки та розіграші призів. Ті, хто ставив найцікавіші запитання, отримали фірмові світшоти, блокноти та обкладинки на паспорт. А всі учасники Дня семінарів мають можливість оформитися на програми навчання в Канаді зі знижкою 50% на послуги компанії Anyway.

Експерти освітніх програм консультували всіх охочих й особисто відповідали на запитання, пов'язані з освітою у країні, що їх цікавить. Але якщо ви хочете отримати повну індивідуальну консультацію та побудувати стратегію вступу до ТОП-вишів за кордон, ви можете записатися на безкоштовну консультацію з експертом із освіти.

Разом з ним ви розглянете прикладні спеціальності та напрями, які підійдуть саме вам; детально розберетеся з вимогами для охочих навчатися в Латвії, Австралії, Китаї та Франції; складете чіткий план для отримання гранту або стипендії конкретно у вашому випадку.

Компанія Anyway проводить аналогічні заходи двічі на рік. Тому якщо ви не змогли відвідати День семінарів 3 лютого — не біда. Запишіться на індивідуальну консультацію за телефонами (098) 593-59-93; (093) 593-59-93. А восени на вас чекає ще більш насичена програма заходу.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
07.02.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!