Виставка «Освіта за кордоном» в Києві
PR

10 і 11 лютого 2018 року в Києві відбудеться освітня виставка «Освіта за кордоном» від компанії STUDY.UA

Виставка «Освіта за кордоном» в Києві

Хочете отримати престижну освіту в університеті за кордоном? Мрієте побудувати успішну міжнародну кар'єру? Не пропустіть 10 і 11 лютого виставку «Освіта за кордоном». 10 і 11 лютого 2018 року у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv вас чекають представники 60-ти університетів, коледжів та шкіл з Канади, Великобританії, США, Австралії та Європи!

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

ЩО ВАС ЧЕКАЄ НА ВИСТАВЦІ?

ЛІТНІ КАНІКУЛИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

На виставці компанія STUDY.UA представить програми канікул за кордоном і в Україні на літо 2018 року для школярів.

Поїздки в групі за кордон

Групові поїздки - це вивчення іноземних мов у поєднанні з екскурсіями і активним відпочинком у найвідоміших містах світу. Це один із найпопулярніших напрямів діяльності компанії, про що свідчать численні позитивні відгуки школярів і батьків, які не перший раз обирають літні канікули за кордоном разом зі STUDY.UA.

На виставці будуть презентовані 40 програм в Великобританії, Канаді, США, Швейцарії, Іспанії, Франції та Австрії.

Канікули в Україні

Батьки, які поки не готові відправити свою дитину за кордон, зможуть вибрати програму канікул в Україні. На виставці будуть представлені програми британських таборів «English+Sport» і «Карпати».

СЕРЕДНЯ ОСВІТА

Батьки школярів зможуть дізнатися на виставці про програми елітних бордінгових шкіл-пансіонів з Великобританії, Канади і Європейського Союзу.

Не хочете відправляти дитину за кордон? Дізнайтеся про можливості навчання за програмами подвійних шкільних атестатів: Україна-Канада або Україна-США. Це ексклюзивна можливість навчатися одночасно за програмами середніх шкіл України та Канади/США.

ГАРАНТІЯ ВСТУПУ ДО 150 УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ

Дізнайтесь про ексклюзивну програму компанії STUDY.UA - Academic Start. Цей академічний курс забезпечує комплексну підготовку перед вступом до ВНЗ за кордоном, а також гарантує зарахування до 150 університетів світу. Великобританія, Канада, США, Європейський Союз і Австралія - ви вже вирішили, де будете навчатися?

МОВНІ КУРСИ ЗА КОРДОНОМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Для студентів на виставці буде представлений величезний вибір програм мовних курсів в навчальних центрах за кордоном. Досить читати відгуки про школи - приходьте на виставку, спілкуйтеся з представниками навчальних центрів і обирайте!

Студенти, які не хочуть подорожувати самостійно, зможуть вибрати програму групової поїздки за кордон. Вперше від STUDY.UA - 10 групових поїздок для студентів 16-25 років до Великобританії, США, Канади і Європи.

ВИЩА ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ

Освіта в університетах Великобританії, США, Канади та Європи отримує схвальні відгуки від українських студентів. Ви теж мрієте стати студентом закордонного ВНЗ? На виставку компанії STUDY.UA приїжджають представники університетів і коледжів з 10-ти країн світу! У вас буде можливість особисто поспілкуватися з представниками топових університетів світу, дізнатися про популярні програми навчання, вартість та вимоги до вступу.

ПРОГРАМИ STUDY ACADEMY - АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ВСІХ ВІКОВИХ КАТЕГОРІЙ

Прочитали десятки відгуків про мовні курси, але не знаєте, яку програму обрати? На виставці компанії STUDY.UA будуть представлені програми вивчення англійської мови в Києві від першої в Україні Академії англійської мови преміум-класу - STUDY ACADEMY.

Вибирайте з величезного переліку програм: інтенсивна і академічна англійська, підготовка до здачі міжнародного мовного іспиту IELTS, англійська для кар'єри, а також академічна підготовка до вступу до університетів за кордоном.

Дізнайтеся більше про програми, які будуть представлені на виставці «Освіта за кордоном».

ОРГАНІЗАТОР ВИСТАВКИ - КОМПАНІЯ STUDY.UA

Виставку проводить українська освітня компанія STUDY.UA, яка більше 20-ти років організовує навчання українських школярів і студентів за кордоном. Компанія STUDY.UA надає цілий комплекс освітніх послуг на кожному етапі навчання.

Освітня компанія STUDY.UA - це:

  • Програми для всієї родини. Компанія UA пропонує освітні програми для будь-якого віку: для школярів, студентів, батьків і молодих фахівців.
  • Персональний консультант. Менеджер компанії UA допоможе вибрати програму відповідно до ваших вимог, а також оформить необхідні документи і відповість на запитання.
  • 20 років досвіду. Компанія UA допомогла тисячам українців стати студентами престижних ВНЗ за кордоном. За час роботи компанія отримала безліч вдячних відгуків від своїх клієнтів. Менеджери STUDY.UA знають відповіді на всі запитання щодо організації навчання у Великобританії, Канаді, США або Європі.

ЧИТАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ STUDY.UA

Зробіть перший крок до отримання престижної освіти за кордоном - приходьте на виставку «Освіта за кордоном»!

До зустрічі 10 і 11 лютого в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Отримайте ваше індивідуальне запрошення на сайті.

Дивіться також наше відеозапрошення на виставку:

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Освіта.ua
30.01.2018