За кордон по диплом: вища освіта в Канаді
PR

Канада приваблює кваліфікованих іноземних фахівців високим рівнем життя та стабільною економікою

За кордон по диплом: вища освіта в Канаді

Канада приваблює кваліфікованих іноземних фахівців високим рівнем життя, стабільною економікою, розвинутою системою соціальної безпеки, а також своєю мультикультурністю. Цій країні належить почесне місце в п'ятірці країн, які лідирують за рівнем освіти в світі.

Канадські дипломи високо котуються на міжнародному ринку освіти, тому вам не доведеться додатково підтверджувати свою кваліфікацію. Цей факт часто стає вирішальним для тих, хто ще сумнівається в доцільності вступу до канадського університету. Можливість отримання робочої візи після закінчення навчання (до трьох років); доступна вартість навчання в порівнянні з іншими англомовними країнами; право на роботу під час навчання (20 годин на тиждень під час навчального року та 40 годин на тиждень під час канікул) — про що ще може мріяти майбутній студент?

Де вчитися в Канаді?

Канада — двомовна країна, тож вчитися в місцевих вишах можна англійською, французькою або двома мовами, залежно від провінції. Університетські програми Канади мають велике розмаїття спеціалізацій і гнучкість: у межах однієї програми можна поєднувати дисципліни з абсолютно різних галузей (наприклад, інженерна справа та літературознавство).

Університети поєднують велику теоретичну базу своїх курсів з можливістю відразу застосовувати отримані знання на практиці. Таку можливість дає система Co-op, що передбачає 2-3 обов'язкових стажування в період навчання.

Це дозволяє підготувати студента до успішного працевлаштування в майбутньому. Провідні позиції в рейтингах університетів Канади щороку дістаються практично одним і тим же університетам: McGill University, University of Toronto, University of British Columbia, University of Alberta, Universite de Montreal, McMaster University.

Окрім університетів програми вищої освіти представлені й у канадських коледжах. Від університетів коледжі відрізняє виражена прикладна спрямованість, вузька спеціалізованість навчальних курсів, тісна співпраця із роботодавцями, а також нижчі ціни на навчання. Найвідоміші канадські коледжі: в Торонто — Seneca College, Humber College, Centennial College; у Ванкувері — Columbia College; в Калгарі — Southern Alberta Institute of Technology; в Оттаві — Algonquin College; в Кітченері — Conestoga College.

На яку суму розраховувати при навчанні?

Освіта в Канаді істотно дешевша, ніж у США чи Великобританії. Звичайно, велику роль відіграє престижність, розташування вишу та програма навчання. Загалом орієнтуватися можна на CAD15 000 на рік, отримуючи ступінь бакалавра, та не менш ніж на CAD25 000 на рік за магістратуру та докторантуру.

За умови гарної успішності та досягнень в обраній галузі є шанс отримати гранти або стипендії, які покривають до 70% вартості навчання. У коледжах передбачені премії за успіхи в навчанні, спортивні досягнення або активну громадську діяльність.

Нещодавно один з популярних канадських вишів — Університет Торонто —  оголосив про те, що з осені 2018 року більшість міжнародних аспірантів будуть платити за навчання так само, як і місцеві. Зниження вартості аспірантури дозволить залучити найкращих міжнародних фахівців і спростить процес їх зарахування до вищого навчального закладу. У 2017-2018 навчальному році 17% кандидатів наук Університету Торонто були іноземними студентами. Аспіранти працюють в 97 країнах світу.

Про вартість та особливості навчання в Канаді в вузах, що вас цікавлять, ви можете дізнатися від експертів Anyway на семінарах 3 лютого. Фахівці допоможуть вам підібрати програму й університет з урахуванням ваших вимог і фінансових можливостей. За подробицями звертайтеся за телефонами: (093) 593-59-93; (098) 593-59-93.

Освіта.ua
25.01.2018