Університети Франції відвідають Україну
PR

Найпопулярніші французькі виші будуть представлені на виставці «Освіта за кордоном» у Києві

Університети Франції відвідають Україну

Найстаріші та найповажніші у Європі французькі університети сьогодні - це державні та приватні вищі навчальні заклади й дослідницькі центри, визнані на світовому рівні. Популярні французькі виші будуть представлені на виставці «Освіта за кордоном», що відбудеться у Києві з 16 до 18 листопада 2017 року.

Варто зауважити, що визнання системи французької освіти ґрунтується на величезному різноманітті спеціальностей та чисельності підходів до їх викладання. Успішний розвиток науки, індустріалізації та технологій, значна кількість Нобелівських лауреатів та лауреатів медалі Філдс яскраво демонструють, що Франція є одним з найдинамічніших світових полюсів інновацій.

Привабливим для потенційних абітурієнтів є той факт, що одна з найдосконаліших систем освіти є ще й фінансово найдоступнішою. Це можливе тому, що на потреби освіти та науки країна виділяє 20% від державного бюджету. Таке фінансування гарантує якість освітніх програм та визнання виданих дипломів. В університетах уряд фінансує значну частину витрат на навчання (від 10 000 до 14 000 € на рік), таким чином при вступі до французького університету студент сплачує лише адміністративний внесок у розмірі від 250 до 650 євро.

Про демократичність освіти свідчить той факт, що у Франції не існує різниці між іноземними і французькими студентами: правила вступу до вищих навчальних закладів, вартість навчання та дипломи є однаковими для всіх.

Отримати інформацію про французькі виші можна буде  під час виставки «Освіта за кордоном», на який працюватиме французький павільйон. У рамках роботи павільйону ви зможете ознайомитись з особливостями французької вищої освіти, які представлять:

  • CAMPUS FRANCE UKRAINE;
  • EDHEC BUSINESS SCHOOL;
  • INSA DE ROUEN;
  • INSTITUT GALILEE/SUP GALILEE;
  • L’ÉCOLE SUPÉRIEURE D’AGRICULTURE;
  • MINES NANCY. UNIVERSITÉ DE LORRAINE;
  • ФРАНЦУЗЬКИЙ ІНСТИТУТ В УКРАЇНІ. ВІДДІЛ КУРСІВ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ.

У рамках візиту передбачені зустрічі представників цих закладів з українськими закладами вищої освіти та науки, а також співбесіди із українськими студентами.

Виставка працюватиме протягом трьох днів, з 16 до 18 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Учасники виставки «Освіта за кордоном»

Освіта.ua
06.11.2017