Відвідайте осінні освітні семінари від Anyway
PR

Найкорисніша освітня подія цієї осені — серія освітніх семінарів від Anyway щодо вступу за кордоном

Відвідайте осінні освітні семінари від Anyway

Компанія Anyway запрошує вас відвідати найкориснішу освітню подію цієї осені. 30 вересня відбудуться семінари, присвячені проблемам вступу українських абітурієнтів до закордонних вищих навчальних закладів.

На семінарах будуть розглянуті питання, які турбують абітурієнтів та їхніх батьків:

  • що потрібно для вступу до державного університету в Німеччині;
  • який ВНЗ обрати — прикладний чи дослідницький;
  • як вступити до топ-навчальних закладів Канади та США без іспитів;
  • як вчитися безкоштовно та що потрібно для зарахування до вишів Чехії;
  • як готуватися до вступу в Польщу;
  • як отримати стипендію в США;
  • чи варто вступати до канадських коледжів;
  • як вступити без IELTS і заощадити один рік на навчання у Великобританії.

Також паралельно проходитимуть індивідуальні консультації з Канади, США, Німеччини, Чехії та Польщі. Вам допоможуть підібрати ВНЗ, розглянути можливості отримання стипендій у вашому випадку, можна буде розробити ефективну стратегію вступу.

Якщо є необхідність підвищити рівень знання іноземної мови, компанія запропонує свої послуги з оформлення на мовні курси за кордоном. Ви дізнаєтеся, де ефективніше вчити мову та протягом якого періоду, а також отримаєте безкоштовне візове оформлення.

Не залишиться поза увагою й середня освіта за кордоном. Експерти готові детально обговорити можливості навчання в школах США, Канади, Великобританії, Австралії.

Скайп-зустрічі зі студентами, які зараз навчаються за кордоном, і зустрічі з їхніми батьками за круглим столом — захоплююча частина заходу. Ви зможете поставити їм будь-які запитання щодо освіти та проживання за кордоном, щоб отримати чесні відповіді з перших вуст.

Ви можете відвідати один семінар за освітою в певній країні або розглянути декілька країн. Ознайомитися з розкладом заходу можна за посиланням.

Усі учасники отримують можливість безкоштовно пройти пробний тест IELTS або індивідуальний тест на профорієнтацію в робочі дні в офісі компанії Anyway.

Організатор заходу — освітня компанія Anyway — бере на себе відповідальність за майбутнє вашої дитини, тому має індивідуальний підхід до кожної сім'ї та до конкретної ситуації. Отримуйте гарантований результат зарахування в усі університети, включаючи ТОП-100. Економте, ставши володарем стипендії або гранту, або вступаючи до безкоштовних університетів.

Захід відбудеться 30 вересня з 10.00 у готелі «Опера 5*» за адресою вул. Богдана Хмельницького, 53.

Усі семінари безкоштовні за умови попередньої реєстрації на сайті або за телефонами: (098) 593-59-93; (093) 593-59-93.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
26.09.2017

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!