Чому освітні семінари кращі, ніж виставки-ярмарки
PR

Компанія AnyWay запрошує відвідати День семінарів, присвячених якісній освіті за кордоном

Чому освітні семінари кращі, ніж виставки-ярмарки

Сезон освітніх виставок і ярмарків ось-ось почнеться. Організатори обіцяють, що ви зустрінетеся там із представниками вишів, визначитеся із країною та навчальним закладом, дізнаєтеся всю інформацію, необхідну для зарахування. Це частково правда. Але в усіх подібних освітніх заходів є істотні недоліки.

Освітні ярмарки та виставки: в чому підступ?

Найчастіше мета таких виставок — продати недешеві програми, на які потрібно додатково залучати студентів. Мало хто на них щиро цікавиться здібностями майбутнього студента та піклується про правильно підібрану спеціальність.

За один день вам, ймовірно, не вдасться від кожного представника отримати повноцінну консультацію. Звісно, якщо ви не плануєте просто брати всі інформаційні брошури від кожного навчального закладу та не спілкуватися із представниками. Але який сенс іти на виставку лише заради рекламних матеріалів?

Учасники та відвідувачі цих виставок найчастіше одні й ті ж. Студенти відвідують подібні заходи, щоб порівняти пропозиції, але в результаті залишаються з купою макулатури в руках і з кашею в голові.

Що в підсумку вам дають виставки та ярмарки? Ви йдете на освітній захід із конкретною метою або заради цікавості, але повертаєтеся додому з пакетом паперів і впадаєте в ступор. Треба визнати, що освітні виставки та ярмарки неефективні для вас як для клієнта. Адже щоб дізнатися більше про виш і програми, потрібно поспілкуватися як мінімум годину-півтори з кожним учасником, а через кількість відвідувачів і обмежену тривалість виставки вам просто не зможуть приділити так багато часу.

Яка альтернатива?

Звернутися до експерта. Фахівці з питань освіти за кордоном допоможуть вам підібрати країну, виш і програму навчання індивідуально, зважаючи на здібності та вподобання абітурієнта та його батьків. Спілкуючись з експертом, ви зрозумієте, в якому напрямку рухатися далі, і побудуєте покрокову інструкцію для вашого вступу до обраного вишу. Також більше корисної інформації можна отримати на семінарі, особливо якщо це не просто презентація якого-небудь навчального закладу.

Якраз такі семінари проводить 30 вересня протягом дня компанія AnyWay. Вам розкажуть про ті країни та виші, які не рекламують на виставках. Під час семінарів розглядатимуться такі питання:

  • безкоштовне навчання в Німеччині, Чехії;
  • стипендії та гранти в США;
  • вступ до топ-100 університетів;
  • зарахування до державних вишів у Польщі та Франції й інші напрямки.

Не втрачайте часу, вибирайте ту тему, яка цікава саме вам, і реєструйтеся вже сьогодні!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.09.2017