Osvita.ua Освіта за кордоном В Україні відкрито інфоцентр Erasmus+ Youth
В Україні відкрито інфоцентр Erasmus+ Youth

Передбачається, що Центр сприятиме ініціативним людям налагодити діалог з країнами ЄС

В Україні відкрито інфоцентр Erasmus+ Youth

Відбулась презентація Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який розпочинає свою роботу в Україні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

Передбачається, що інфоцентр ERASMUS+ Youth сприятиме ініціативним людям налагодити діалог з країнами ЄС, знайти партнерів для реалізації своїх проектів та використати ресурси, що пропонує Європейський союз.

За словами директора департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірини Бєляєвої, Україна має багаторічний досвід роботи із ресурсним центром SALTO-YOUTH, тому у відомстві сподіваються, що в подальшому молодіжні організації України отримують ще більш якісну допомогу у реалізації своїх проектів.

Також вона висловила сподівання, що завдяки Інформаційному центру ERASMUS+ Youth буде ще більш якісно реалізовано один з пріоритетів молодіжної політики — мобільність молоді, як в середині країни, так і поза її межами.

Інформаційний центр Erasmus+ Youth в Україні буде знаходитись у місті Суми. Більше про діяльність центру можна дізнатись на сторінці Центру у Facebook.

Освіта.ua
20.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!