Osvita.ua Освіта за кордоном Стипендія від Richard Bland College
Стипендія від Richard Bland College
На правах реклами

Вступайте восени 2017 року до Richard Bland College (США) та отримайте гарантовану стипендію $5000

Стипендія від Richard Bland College

Хочете вступити до закордонного вишу цього року, але гадаєте, що вже пізно? Зараз саме час подавати документи в коледжі США. Тим паче деякі з них пропонують гарні знижки та стипендії.

Richard Bland College (RBC) на осінь 2017 року надає гарантовані стипендії в розмірі 5000 доларів для кожного студента. Щоб встигнути зібрати всі документи та оформити візу, фахівці компанії Anyway рекомендують вступати до 15 липня 2017.

Переваги навчання в американських коледжах

Вищу освіту в США можна отримати в коледжах і в університетах. Коледжі вузьконаправлені й орієнтовані на отримання практичних знань за вибраною спеціальністю. Ком’юніті коледж є проміжним етапом між школою та університетом, де можна отримати асоційовану ступінь (Associates Degree). Саме такий варіант пропонує Richard Bland College.

До того ж у коледж легше вступити, ніж безпосередньо в університет. А вже після двох років коледжу можна без проблем вступити на третій курс навіть рейтингового університету, оскільки до третього курсу звільняється багато місць, студенти відраховуються або переходять в інші виші. А вартість навчання в коледжі значно нижча, ніж в університеті, що дозволить істотно заощадити в перші два роки навчання.

Особливості навчання в Richard Bland College

Коледж заснували 57 років тому й назвали ім'ям відомого державного діяча. Richard Bland College знаходиться за сім хвилин їзди від міста Річмонд — столиці штату Вірджинія.

Приблизно 2200 студентів із США та інших країн навчаються в RBC. В одному класі — не більше ніж сорок осіб, щоб студенти могли отримати індивідуальні консультації та педагогічну підтримку, а надалі успішно перевестися до університетів.

Перші два роки студенти навчаються за програмою Associate Degree в Richard Bland Collegе. У кожного студента RBC є персональний ментор, який його супроводжує й стежить за успішністю. Коледж також піклується про харчування та проживання студентів, надаючи їм безпечний кампус зі всіма зручностями за низькою ціною.

На третій рік студенти переходять в топові ВНЗ Вірджинії: University of Virginia, Virginia Commonwealth University, William & Mary, Virginia State University, Old Dominion University та ще 40 університетів в цьому й інших штатах.

Програми Associate Degree відрізняються за напрямами навчання:

  • The Associate of Arts Degree дозволяє отримати зарахування на бакалаврат з мистецтва, гуманітарних наук, поведінкових і соціальних наук;
  • The Associate of Science Degree — Business Administration — з бухгалтерії, бізнесу, економіки, фінансового, готельного бізнесу, менеджменту та маркетингу;
  • The Associate of Science Degree — Behavioral Sciences — з психології, соціології та соціальних наук;
  • The Associate of Science Degree — Physical Science — з біохімії, біології, хімії, інженерії, геонауки, мікробіології та фізики;
  • The Associate of Science Degree — Math/Computer Science — з комп'ютерних наук, математики та статистики;
  • The Associate of Science Degree — Life Science and Chemical Lab Science — з біології, хімії, клінічних лабораторних наук, криміналістики для спеціалістів у галузі охорони здоров'я.

Що потрібно для вступу в RBC?

Вимог не так уже й багато: абітурієнту достатньо надати сертифікат про повну середню освіту (із середнім балом 7 за 12-бальною системою) і результати одного з мовних тестів — IELTS (5.5), TOEFL (69) або Pearson Versant (50).

Не втрачайте можливість вступити до Richard Bland Collegе цього року та стати власником гарантованої стипендії в розмірі 5000 доларів. Телефонуйте в компанію AnyWay за номерами (098) 593-59-93, (093) 593-59-93, щоб отримати відповіді на всі запитання щодо освіти за кордоном.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
30.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!