Магістерська стипендія на навчання в Сербії

Республіка Сербія виділила стипендію на навчання на рівень магістра в сербських університетах

Магістерська стипендія на навчання в Сербії

Республіка Сербія виділила стипендію на навчання другого ступеню – рівень магістра – в університетах країни на 2017/2018 академічний рік. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Стипендіати Уряду Республіки Сербія отримають право на безкоштовне навчання, стипендію у розмірі 15000 динарів щомісячно, проживання і харчування та медичне страхування. Стипендія надається на навчання у будь-якому вищому навчальному закладі Республіки Сербія, на будь-якому факультеті.

До переліку необхідних для подачі заявки документів входять анкета встановленого зразка (сербською або англійською мовою), копія першої сторінки українського закордонного паспорта, копії документів про освіту, які мають бути перекладені на англійську мову (студенти, які навчаються, мають подати ще виписку з залікової книжки), навчальний план (сербською/англійською мовою), 2 рекомендаційних листи (англійською мовою), CV (англійською мовою) та медична довідка.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії).

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН [email protected], зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Сербії 2017».

Термін подачі документів кандидатів – 10 липня 2017 року.

Остаточне рішення про надання стипендії прийматиме Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія до 30 липня 2017 року.

Освіта.ua
30.06.2017