Osvita.ua Освіта за кордоном Освіта в Литві - гарантія затребуваності на ринку
Освіта в Литві - гарантія затребуваності на ринку

Мрієте про навчання в Європі? Це простіше, ніж можна уявити. Литва - одна з кращих країн ЄС

Освіта в Литві - гарантія затребуваності на ринку

Мрієте про навчання в Європі? Це ближче і простіше, ніж ви можете собі уявити. Литва - одна з кращих країн Євросоюзу для здобуття вищої освіти, і цьому є багато причин:

  • Це одна з небагатьох країн, потрапляючи до якої, українські студенти не відчувають чужорідності або культурних відмінностей. Значна частина громадян, особливо молодь до 25 років, вільно спілкується англійською мовою. Окрім мовної спільності, литовців і українців пов'язує досвід існування в рамках однієї держави, що зробило внесок у формування спільності менталітетів представників цих держав.
  • Вища освіта в Литві має глибоке коріння і багату історію - перший литовський університет (Вільнюський університет) є одним з найстаріших у Північній і Східній Європі.
  • Співвідношення ціни та якості. Вища освіта в Литві орієнтовно в 4 рази дешевше, ніж у Великій Британії і Швейцарії. Але диплом визнаєтьсяєвропейськими роботодавцями.
  • Вигідне проживання - ціни на харчування, оренду житла, транспорт і зв'язок значно нижче, ніж в інших європейських країнах.
  • Можливість для студентів працювати під час навчання.
  • У Литві зараз створюються 5 науково-дослідних «долин науки». Їх формула: освіта + наука + бізнес. У цих центрах студенти можуть готувати свої дипломні роботи та дисертації, ставити наукові експерименти і залучатися до науки, спілкуватись з фахівцями і роботодавцями. Це робить наукову освіту набагато більш наближеною до реалій ринку праці.

Один з найкращих представників вищої освіти в Литві - Клайпедський університет. Університет динамічно розвивається, пропонуючи більш 100 програм навчання бакалавріата, магістратури та PhD.

Навчальний заклад сприяє практичній реалізації отриманих студентами знань. З цією метою у розпорядженні студентів 60 дослідних і тренувальних лабораторій, ботанічний сад, дослідне судно Mintis, тренувальне вітрильне судно Branander, яхта Odiseja, відкритий Центр морських досліджень.

Цей навчальний заклад розташувався в західному регіоні країни з розвиненим морським комплексом. Студентам доступні унікальні програми, що дозволяють дізнатись про морську інженерію. Тут готують морських архітекторів, мехатроніків морської техніки, фахівців з переробки нафтопродуктів, управлінців морськими портами та інших затребуваних на ринку фахівців.

Програми навчання в Клайпедському університеті доступні англійською мовою. Студентам з низьким рівнем володіння англійською пропонуються підготовчі курси.

Тривалість навчання в Клайпедському університеті від 3 до 4 років для бакалаврів і 1,5 року - для магістрів.

Вартість навчання залежить від обраної програми і складає: бакалавріат - від 1 800 євро за рік і магістратура - від 2 000 євро в рік.

Перспектива бути затребуваним професіоналом у вузькому напрямку, отримати європейський диплом, високооплачувану роботу - ось головні причини вступити саме до Клайпедського університету в Литві.

З питань вступу до Клайпедського університету звертайтесь до офіційного представника навчального закладу в Україні Наталії Фоміной за телефоном (067) 642-67-42 або e-mail: fominanatalia1977@gmail.com.

Встигніть подати документи до 30 червня!

Більше про університет

Освіта.ua
22.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!