Osvita.ua Освіта за кордоном 36 українців стали стипендіатами Еразмус+
36 українців стали стипендіатами Еразмус+

Студенти спільних програм Еразмус Мундус будуть навчатись у престижних вишах світу

36 українців стали стипендіатами Еразмус+

36 громадян України стали стипендіатами спільних магістерських та докторських освітніх програм у межах програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму «Навчальна ступенева мобільність». Про це, за підсумками конкурсу 2017 року, повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Представники різних українських регіонів здобуватимуть освіту за кордоном разом з 1345 іншими студентами-стипендіатами майже з усього світу. Одного українського дослідника було зараховано на докторську PhD програму разом із іншими 790 студентами-докторантами з ЄС та поза його меж.

Передбачається, що студенти спільних програм Еразмус Мундус будуть навчатись у престижних університетах Австрії, Бельгії, Великої Британії, Данії, Іспанії, Італії, Ірландії, Польщі, Португалії, Угорщини, Франції та Швеції.

Згідно з правилами програми Еразмус+, і магістри, і докторанти навчатимуться в університетах мінімум двох різних країн Європи. Окрім спеціальностей, які вони обрали, стипендіати вивчатимуть мови і культуру країн перебування.

Як відомо, Еразмус+ є програмою Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Освіта.ua
15.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!