Osvita.ua Освіта за кордоном У Києві відбудуться семінари від британських вишів
У Києві відбудуться семінари від британських вишів

У Києві відбудуться семінари від британських вишів та конференція з європейської освіти

У Києві відбудуться семінари від британських вишів

Беріть участь у семінарах, присвячених здобуттю вищої освіти у Сполученому Королівстві та побудові успішної кар’єри, які відбудуться у суботу 22 квітня під час виставки британської освіти «Бізнес по-англійськи», у столичному Hyatt Regency Kyiv.

Семінари від британців пройдуть англійською мовою без перекладу.

Теми семінарів і спікери

  • «Як британські університети допоможуть вам побудувати кар'єру мрії»Діна Захер, менеджер з набору іноземних студентів в King's College London (четвертий по старшинству університет Англії, посідає 6-те місце у Великій Британії і 21-ше місце в світі за версією QS World University Rankings, 2016);
  • «Мої англійські історії» – зустрічі з українськими випускниками британських університетів: Дмитро Рассказов (University of Oxford); Інна Полякова (Queen Mary University of London); Андрій Великий (University of Warwick), Дмитро Власов (London Business School); Станіслав Марченко (De Montfort University);
  • «Магістратура з отриманням досвіду роботи у Великій Британії, або чого хочуть роботодавці» Поппі Коллінсон, регіональний менеджер BPP University. Більше 30% всіх юристів і 60% усіх бухгалтерів, які працюють в Англії є випускниками BPP. Багато магістерських програм BPP пропонують гарантоване оплачуване 6-місячне стажування у провідних британських компаніях (Shell, Vodafone і BAE Systems).
  • «Стипендіальні програми: можливість покриття вартості навчання у Великій Британії для українців» – презентація британської урядової стипендіальної програми Chevening, а також проекту WorldWideStudies (Фонд Віктора Пінчука).
  • «Професійні кваліфікації у Великій Британії: погляд зсередини» Дарина Андрійчук, випускниця Newcastle Business School (Northumbria University). Після закінчення навчання працювала в компаніях «великої четвірки» в якості зовнішнього аудитора. Почесний член ACCA, менеджер PwC і викладач в Академії.

Для відвідування семінарів необхідно пройти реєстрацію на виставку. Вхід вільний.

Також у рамках виставки відбудеться 4-та щорічна конференція «Європейська освіта для нової України». Співорганізатор: Ініціатива «Професійний уряд» – об'єднання українців – випускників кращих університетів світу.

  • Чому Україна потребує більше фахівців із західною освітою?
  • Наскільки вони ефективні в бізнесі та державному секторі?
  • Навіщо повертатися в Україну після закінчення західного університету?
  • Яка роль ініціативи «Професійний уряд» у проведенні реформ?
  • Як зробити західну освіту доступнішою для українців?

Вестимуть дискусію на ці теми представники державного сектору, неурядових організацій та бізнесу. Всі учасники – випускники британських та інших західних вишів.

Дивіться, як це було на одній з минулих конференцій.

Запрошуємо вас приєднатися до форуму. Це субота, що може кардинально змінити не лише вашу кар'єру, а і все життя. До зустрічі у суботу, 22 квітня, в готелі «Хаятт»!

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Освіта.ua
18.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!