Osvita.ua Освіта за кордоном Сформуйте свою траєкторію освіти за кордоном
Сформуйте свою траєкторію освіти за кордоном
На правах реклами

Дізнайтеся подробиці про навчання за кордоном на Дні відкритих дверей в компанії «Anyway»

Сформуйте свою траєкторію освіти за кордоном

Якщо Ви плануєте навчання за кордоном для своєї дитини або плануєте здобути вищу освіту у закордонному навчальному закладі, ви маєте можливість скористатись досвідом експертів компанії Anyway, які під час проведення Дня відкритих дверей допоможуть вам розробити стратегію майбутнього вступу і перебування в іншій країні.

Зокрема, учасники заходу отримають можливість визначити майбутню професію за допомогою профорієнтаційного тесту, визначити рівень володіння англійською мовою згідно з міжнародними стандартами, підібрати країну і навчальний заклад відповідно до індивідуальних побажань і отримати докладні відповіді на всі запитання щодо вступу від експертів з багаторічним досвідом.

Також гості матимуть можливість призначити особисту або онлайн зустріч з представниками низки іноземних вишів і поспілкуватись зі студентами зарубіжних університетів.

У рамках заходу кваліфіковані фахівці сформують індивідуальну освітню траєкторію навчання за кордоном з урахуванням рівня володіння іноземною мовою, результатів профорієнтаційного тесту і особистих мотивацій.

Організатори гарантують усім учасникам заходу затишну дружню атмосферу і якісні консультації професіоналів.

День відкритих дверей відбудеться 20 квітня за адресою: Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 809. Захід триватиме з 10:00 до 18:00. Вхід вільний. Для зручності учасників з формування графіку спілкування бажано пройти попередню реєстрацію.

Детальна інформація за телефонами: (044) 287-79-48, (098) 593-59-93, (093) 593-59-93, (098) 120-81-83.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
10.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!