Сформуйте свою траєкторію освіти за кордоном
PR

Дізнайтеся подробиці про навчання за кордоном на Дні відкритих дверей в компанії «Anyway»

Сформуйте свою траєкторію освіти за кордоном

Якщо Ви плануєте навчання за кордоном для своєї дитини або плануєте здобути вищу освіту у закордонному навчальному закладі, ви маєте можливість скористатись досвідом експертів компанії Anyway, які під час проведення Дня відкритих дверей допоможуть вам розробити стратегію майбутнього вступу і перебування в іншій країні.

Зокрема, учасники заходу отримають можливість визначити майбутню професію за допомогою профорієнтаційного тесту, визначити рівень володіння англійською мовою згідно з міжнародними стандартами, підібрати країну і навчальний заклад відповідно до індивідуальних побажань і отримати докладні відповіді на всі запитання щодо вступу від експертів з багаторічним досвідом.

Також гості матимуть можливість призначити особисту або онлайн зустріч з представниками низки іноземних вишів і поспілкуватись зі студентами зарубіжних університетів.

У рамках заходу кваліфіковані фахівці сформують індивідуальну освітню траєкторію навчання за кордоном з урахуванням рівня володіння іноземною мовою, результатів профорієнтаційного тесту і особистих мотивацій.

Організатори гарантують усім учасникам заходу затишну дружню атмосферу і якісні консультації професіоналів.

День відкритих дверей відбудеться 20 квітня за адресою: Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 809. Захід триватиме з 10:00 до 18:00. Вхід вільний. Для зручності учасників з формування графіку спілкування бажано пройти попередню реєстрацію.

Детальна інформація за телефонами: (044) 287-79-48, (098) 593-59-93, (093) 593-59-93, (098) 120-81-83.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
10.04.2017