Osvita.ua Освіта за кордоном Провідні університети Чехії відвідають Київ
Провідні університети Чехії відвідають Київ

Провідні навчальні заклади Чехії візьмуть участь у міжнародній виставці «Освіта за кордоном»

Провідні університети Чехії відвідають Київ

11 провідних університетів Чехії завітають до столиці України, щоб розповісти українській молоді про можливості здобуття освіти у цій країні.

Свої освітні можливості чеські університети представлять під час проведення Міжнародної виставки «Освіта за кордоном», що триватиме у Києві з 6 до 8 квітня цього року.

У Чехії можна здобути вищу освіту за широким спектром спеціальностей, починаючи від економіки, точних наук, технічних спеціальностей і завершуючи медициною. Також абітурієнти можуть обрати й інші напрями навчання в області лінгвістики, педагогіки, філології або юриспруденції.

Фахівці, які вже мають вищу освіту, можуть розширити свої знання в різних галузях науки на спеціалізованих курсах підвищення кваліфікації, що пропонують багато навчальних закладів.

Відмінною рисою чеської освіти є можливість отримати вищу освіту у державних вишах абсолютно безкоштовно, якою вже скористалась значна кількість молодих людей з України.

У чешському павільйоні виставки "Освіта за кордоном" будуть представлені:

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 6 до 8 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2). Вхід безкоштовний.

Перелік учасників виставки

Освіта.ua
05.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!