Провідні університети Чехії відвідають Київ

Провідні навчальні заклади Чехії візьмуть участь у міжнародній виставці «Освіта за кордоном»

Провідні університети Чехії відвідають Київ

11 провідних університетів Чехії завітають до столиці України, щоб розповісти українській молоді про можливості здобуття освіти у цій країні.

Свої освітні можливості чеські університети представлять під час проведення Міжнародної виставки «Освіта за кордоном», що триватиме у Києві з 6 до 8 квітня цього року.

У Чехії можна здобути вищу освіту за широким спектром спеціальностей, починаючи від економіки, точних наук, технічних спеціальностей і завершуючи медициною. Також абітурієнти можуть обрати й інші напрями навчання в області лінгвістики, педагогіки, філології або юриспруденції.

Фахівці, які вже мають вищу освіту, можуть розширити свої знання в різних галузях науки на спеціалізованих курсах підвищення кваліфікації, що пропонують багато навчальних закладів.

Відмінною рисою чеської освіти є можливість отримати вищу освіту у державних вишах абсолютно безкоштовно, якою вже скористалась значна кількість молодих людей з України.

У чешському павільйоні виставки "Освіта за кордоном" будуть представлені:

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 6 до 8 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2). Вхід безкоштовний.

Перелік учасників виставки

Освіта.ua
05.04.2017