Програмування для дітей від Wayfinding With Codе
PR

Компанія AnyWay пропонує допомогу у вступі на технічні спеціальності у відомі виші США та Канади

Програмування для дітей від Wayfinding With Codе

Якщо дитина годинами дивиться мультфільми, не поспішайте лаяти її та відправляти швидше вчити уроки. Можливо, саме за допомогою цього захоплення вона зможе реалізувати себе в сфері програмування.

Як прищепити дитині любов до програмування?

До виходу на екран популярного мультфільму під назвою «Моана» був присвячений цікавий проект студії Уолта Діснея Moana: Wayfinding With Code. Цей інтерактивний сайт знайомить дітей з героями мультфільму та разом з тим надає загальні відомості про побудову алгоритмів. Наймолодші глядачі зможуть в ігровій формі попрактикуватися у створенні мікропрограм, які збираються з окремих блоків.

Діти виконують різні завдання, щоб допомогти героям улюбленого мультфільму подолати перешкоди, аналогічні сюжету. Проект Moana: Wayfinding With Code набув широкого розголосу та отримав доступ усіх бажаючих з 180-ти країн на 23-х мовах, включаючи російську. Цей інтерактивний курс програмування точно зацікавить вашу дитину, принесе задоволення і користь одночасно.

Канадські виші, де вивчають програмування

У Канаді кращими вишами, які пропонують інноваційний підхід до освіти в галузі програмування, вважаються University of Waterloo та Conestoga College.

Репутація Університету Ватерлоо бездоганна. Це єдиний канадський виш, який відвідав голова корпорації Microsoft Білл Гейтс у рамках «студентського туру» в 2005 році. University of Waterloo визнають у всьому світі завдяки інноваційному підходу до організації освітнього процесу. Студенти можуть поєднувати навчання з роботою за спеціальністю.

Conestoga College – провідний політехнічний інститут Онтаріо. Після закінчення навчання влаштовуються працювати за фахом 89% усіх випускників – це найвищий показник у провінції Онтаріо. Коледж відомий своїми програмами в галузі прикладних технологій, програмування, медицини та міжнародного бізнес менеджменту.

Де вчать програмуванню в США?

У США вивчати програмування спеціалісти рекомендують в МІТ і Florida Atlantic University.

Массачусетський інститут технологій – один з найпрестижніших технічних навчальних закладів. МІТ лідирує в рейтингах університетів світу, а його освітні програми щорічно визнають кращими в США. Закінчити MІT – це велика честь для кожного. Однак вступити до цього вишу досить складно: лише 2% з усіх охочих стають його студентами. Для цього потрібна хороша мотивація та значущі досягнення в обраній галузі.

Флоридський Атлантичний університет з кожним роком зміцнює свої позиції в різних рейтингах, стаючи бажаним місцем для навчання сотень іноземних студентів. Вступити до державного вишу Florida Atlantic University не так складно. Причому факультет інженерії та програмування також пропонує гідний рівень навчання.

Як вступити до закордонного ВНЗ без проблем?

Експерти компанії AnyWay нададуть свої послуги, щоб ви отримали більше шансів на вступ до бажаного вишу та не сумнівалися в правильності вибору. Вчитися в Канаді, США або Європі набагато простіше, якщо на кожному етапі вас супроводжують фахівці, які завжди готові підказати та підтримати.

Звертайтеся в AnyWay – кваліфіковані спеціалісти підберуть програму, яка буде максимально відповідати вашим уподобанням.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
04.04.2017