Болгарія запрошує до вивчення болгарської мови

МОН Республіки Болгарія виділяє 5 місць для участі у літніх семінарах з болгарської мови та культури

Болгарія запрошує до вивчення болгарської мови

Міністерство освіти Республіки Болгарії виділяє 5 місць для студентів і викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія у період з 17 липня до 06 серпня (2 місця) та Софійському університеті ім. Св. Климента Охридського у період з 16 липня до 05 серпня 2017 року (3 місця).

Болгарська сторона забезпечить учасників безкоштовним харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування забезпечується за рахунок учасників.

Під час відбору перевага буде надаватись тим кандидатам, які вивчають болгарську мову, літературу та культуру.

Для участі в конкурсі необхідно подати заповнену анкету встановленого зразка, анкету Софіївського університету імені Св. Климента Охридського або Великотирновського університета ім. Св. Кирила та Мефодія (болгарською або англійською мовою), мотиваційний лист (українською або англійською мовою), а також лист-рекомендацію (українською або англійською мовою).

Документи необхідно надіслати до 30 квітня 2017 року за адресою: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Також скановані варіанти документів треба надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Літній семінар Болгарія 2017».

Освіта.ua
22.03.2017