Оголошені імена переможців Ukraine Global Scholars

10 фіналістів Ukraine Global Scholars отримали гранти на навчання у престижних школах США

Оголошені імена переможців Ukraine Global Scholars

10 з 12 фіналістів Ukraine Global Scholars, які вступали у школи за кордоном, виграли гранти на навчання у 9 найкращих школах-пансіонах Сполучених Штатів Америки.

Учасники програми Ukraine Global Scholars отримали 10 повних грантів сумарною вартістю понад $2 мільйони доларів США. Серед переможців 4 учні з Києва та по 1 представнику зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька, Кропивницького та Первомайська.

Організатори програми зазначають, що з кожним роком шлях до перемоги стає все складнішим. Фіналісти, які були відібрані влітку 2016 року, пройшли довгий шлях від мрій до здобуття стипендій розміром кількасот тисяч доларів США.

Протягом 10 місяців з учнями щоденно працювали ментори, які також є випускниками найпрестижніших світових інституцій. Кожне резюме, кожний твір та документ в школи багаторазово переписувався спільними зусиллями фіналістів та менторів.

З вересня 2017 року вони навчатимуться в школах, де до них навчалися президенти, прем’єр-міністри, бізнесмени із світовими іменами та брендами, лідери в спорті та науці.

Освіта.ua
14.03.2017