Країни, що відкриті для імміграції через освіту

Навчання в Канаді, Німеччині, США та інших країнах – законний і надійний спосіб імміграції

Країни, що відкриті для імміграції через освіту

Здобуття освіти за кордоном з можливістю залишитися там після навчання є популярним запитом серед української молоді. Імміграція через навчання у більшості випадків відбувається успішно. Головне - володіти інформацією, які країни відкриті для іноземних фахівців, і знати, як отримати заповітний дозвіл на проживання.

Потенційні іммігранти найчастіше вибирають Канаду, Німеччину, США, Австралію або Нову Зеландію. Зупинимося детальніше на навчанні в цих країнах як на законному і надійному способі імміграції.

Перспективи після закінчення вишу в Канаді

Імміграція через навчання в канадському вузі — на 99% дієвий варіант. Після закінчення університету чи коледжу іноземці підпадають під імміграційну програму Canadian Experience Class. За наявності канадського диплома та досвіду роботи за фахом протягом року ви можете отримати статус постійного жителя Канади.

Окрім цього, привабливі умови для студентів пропонують провінції Канади, такі як: Альберта, Британська Колумбія, Квебек, Манітоба, Онтаріо та інші. Вони мають свої власні імміграційні програми для випускників канадських університетів. Щоб стати учасником такої програми, необхідно для початку отримати від провінції сертифікат відбору. Потім — федеральний етап, проходження якого дає кандидату від провінції статус постійного жителя.

Умови вступу до коледжу Канади нескладні. Якщо ви хочете вступити на postsecondary program, достатньо скласти мовний тест IELTS чи TOEFL та надати виписку з оцінками зі школи. Для післядипломних програм також потрібен TOEFL або IELTS і диплом університету. Відразу при зарахуванні до навчального закладу видається Study Permit, що по-суті є тимчасовим дозволом на проживання. Причому члени сім'ї власника Study Permit теж отримують тимчасовий дозвіл на проживання, а чоловік або дружина — дозвіл на роботу. Продовжуючи навчання або вступаючи до іншого вишу, його можна продовжити. Такий варіант є оптимальним способом для імміграції в Канаду. Причому все абсолютно легально, інформація доступна на офіційному сайті.

Навчання та дозвіл на проживання в Німеччині

Для охочих переїхати до Німеччини здобуття вищої освіти є універсальним варіантом, оскільки навчання в державних вишах цієї країні є безкоштовним. Кваліфіковані іммігранти Німеччині необхідні, тому іноземним студентам створюють сприятливі умови для отримання права на роботу, постійного місця проживання і громадянства.

Щоб успішно пройти всі етапи імміграції, необхідно підібрати відповідний навчальний заклад і програму. Уряд повинен визнавати спеціальність і рівень вишу достатніми для отримання національної візи. Після закінчення університету візу продовжують на 18 місяців для пошуку роботи. Потім видають першу візу на термін до двох років.

США, Австралія, Нова Зеландія: можливості імміграції

Про переїзд до Америки мріють мільйони молодих людей зі всього світу, а серед громадян України США займає лідируючі позиції у списку країн для імміграції. Деякі сподіваються на вдачу, щорічно заповнюючи анкету на green card. Однак є інший спосіб. Претендувати на робочу візу, а потім і на дозвіл на проживання, можна після закінчення вишу в США. Звичайно, це досить тривалий процес, але шансів «зачепитися» в Штатах набагато більше.

Такі країни, як Австралія та Нова Зеландія позитивно ставляться до імміграції іноземних фахівців. При цьому важливо, щоб спеціальність, яку отримує студент, була затребуваною для цієї країни. Тобто потрібно стати професіоналом саме у тій сфері, де відчувається нестача місцевих кваліфікованих фахівців. Процедура отримання візи стандартна: одразу після закінчення навчання видається тимчасова робоча віза випускника, а згодом — постійна віза.

Не варто забувати, що кожна країна, виш і спеціальність мають свої особливості, з огляду на які можна легально іммігрувати без зайвих витрат. Тому на етапі підготовки до вступу рекомендуємо звернутися до компанії Anyway - експерта з питань освіти за кордоном.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.03.2017